AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

ZDRAVÍ MÁME JEN JEDNO

24.09.2021

ZDRAVÍ MÁME JEN JEDNO

ZDRAVÍ MÁME JEN JEDNO

O své zdraví musíme pečovat a stejně tak i o zdraví našich zvířecích společníků. Proto je třeba zvířata udržovat v optimální kondici a zdravě podporovat jejich imunitu. Jejich zdraví máme ve svých rukou.

Co je to imunita?

Imunita neboli obranyschopnost je funkce organismu, která brání tělo před nežádoucími patogeny z vnějšího, ale i vnitřního prostředí. Pokud dojde ke snížení imunity, je organismus daleko náchylnější k nejrůznějším infekcím. Může se jednat např. o respirační nebo kožní onemocnění. Jako příčinu lze uvést nevhodné zoohygienické podmínky, stravu nebo stres.

Může AromaFauna imunitě pomoci?

Ano, může. Skvělým pomocníkem bude IMUNOFAUNA. Jedná se o bylinný extrakt z eleutherococcového kořene, mateřídoušky a saturejky posilující obranyschopnost. IMUNOFAUNA je vhodná nejen při respiračních onemocněních nebo v rekonvalescenci, ale dokáže ulevit i při nadýmání nebo křečích. Dávkuje se dle velikosti zvířete do pití nebo krmení. Účinným doplněním potravy je také PUPALKOVÝ OLEJ bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Jsou důležité pro správné nastavení imunity, byl prokázán jejich pozitivní efekt při zánětlivých onemocněních, pomáhají při ekzémech, atopických a alergických dermatitidách.

Dalším důležitým krokem je udržet prostředí, ve kterém zvíře žije, mikrobiálně čisté, ať už se jedná o nejrůznější ubikace, pelíšky nebo misky. Na úklid velkých ploch a mytí misek oceníte po pomerančích vonící čistící přípravek AROMA SANITOL. Do boje proti virům a bakteriím můžete vyrazit s DESINFem. Vzduch nebo pelíšek lze osvěžit aroma-osvěžovačem THYMI SPRAY s vůní eukalyptu, citronely a kozlíku. Zdravě si můžete provonět domácnost za pomoci aromalampy, difuzéru nebo nebulizéru a směsi éterických olejů DESIVIR nebo INSPI FREE. Nakapat je lze i na dřevěné předměty, ze kterých se budou účinné látky pomalu uvolňovat.

 

Lucie Kubyncová