AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

NENECHTE SE VYSÁVAT!

17.09.2020

Aktuálním tématem posledních dnů je déšť a s tím spojené povodně a záplavy. Přírodou se prohnala velká voda, zanechala po sobě spoušť a bahno. Louky a pole jsou pod vodou.

přečíst článek

MRTVICE NEBOLI MOZKOVÁ CÉVNÍ PŘÍHODA

17.09.2020

Mrtvice není onemocnění postihující jen lidi, ale i naše čtyřnohé mazlíčky. Dostat ji můžou psi, kočky i koně. Převážně postihuje starší jedince a hodně kardiaky. Má dvě formy.

přečíst článek

PARAZITI U MORČAT

31.08.2020

Malé roztomilé morčátko. Tiše vyhlíží ze svého domečku a čeká, až z rukou majitele vypadne kousek zeleniny nebo ovoce. Že se to stane, ví celkem jistě.

přečíst článek

JARNÍ DETOX NENÍ VÝSADOU LIDÍ

31.08.2020

V tělech našich mazlíčků se přes zimu hromadí toxiny stejně jako v těle lidském. Proto bychom jim měli alespoň jednou ročně připravit detox podobný tomu lidskému. Teď na jaře je ideální čas především z důvodu dostupnosti čerstvých bylinek.

přečíst článek

BLECHY

25.08.2020

Blechy venku, blechy doma, blechy na kočce i na psovi. V domě panuje nervozita. Stačí se podívat na zablešené zvíře a už se drbete i vy. Co s tím dělat?

přečíst článek

Ušní olej – nejen prevence potíží s ušima

13.08.2020

Pro preventivní péči našich mazlíčků nabízíme ušní olej Potíže s ušima umí psy i kočky pěkně potrápit.

přečíst článek

Nové přípravky pro ošetřování rukou – v čem jsou speciální?

13.08.2020

Možná se divíte, proč jsme mezi aromafauňácké přípravky pro zvířata zařadili i přípravky pro ošetřování rukou :-). Ale není to zas až tak nelogické.

přečíst článek

Chlamydie – co je zač?

13.08.2020

Protože pojem „chlamydie“ nemusí být všem zcela znám, mám pro vás malý kvíz na začátek: Co je to chlamydie?

přečíst článek

ENDOPARAZIN nebo PAPENDO?

21.07.2020

Oba jmenované přípravky obsahují éterické oleje s antiparazitárním účinkem a oba využíváme pro vnitřní použití. V čem je však rozdíl? ENDOPARAZIN je směs éterických olejů (z tymiánu, jalovce, hřebíčku, šalvěje a česneku), jedná se tedy o koncentrovaný přípravek.

přečíst článek

Proč jsme se rozhodli pomáhat včelám?

21.07.2020

… protože včely to v současnosti nemají vůbec jednoduché. K úhynům včelstev dochází nejen vlivem působení různorodých chemických látek v životním prostředí, vlivem změn klimatu, ale třeba i kvůli málo pestré stravě v důsledku pěstování monokultur.

přečíst článek