AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

KTERÉ ROSTLINNÉ OLEJE JSOU VHODNÉ PRO ZVÍŘATA?

03.12.2022

Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Zejména v období intenzivní fyzické aktivity, při závodech, v rámci pracovního využití, ale i v době gravidity a laktace jsou energetické nároky na krmivo zvýšené.Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Zejména v období intenzivní fyzické aktivity, při závodech, v rámci pracovního využití, ale i v době gravidity a laktace jsou energetické nároky na krmivo zvýšené.

přečíst článek

NOVINKY V PRODEJI!

03.12.2022

Přípravky AROMAFAUNA nabízí zvířatům i jejich chovatelům řadu zdravotních benefitů. Nአsortiment se před Vánocemi rozrostl o 4 nové produkty! Prošly schválením Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

přečíst článek

VÁNOČNÍDÁREK PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY? SADA AROMAFAUNA!

02.12.2022

Psi a kočky jsou milovanými členy rodiny. Určitě přemýšlíte, co by jim Ježíšek mohl nadělit pod stromeček. Vyzkoušejte sadu oblíbených přípravků AROMAFAUNA!

přečíst článek

HERBÁŘ - KOPAIVA

02.12.2022

Kopaivový éterický olej přináší podporu při žaludečních vředech, zánětech všeho druhu, plísňových onemocněních nehtů a úlevu od bolestí všeho druhu. Má prokázaný gastroprotektivní účinek.

přečíst článek

ZIMA SE BLÍŽÍ

02.12.2022

Sníh, mráz a solené chodníky mohou snadno poškodit tlapky, zejména polštářky, které jsou sice odolné, ale mají své hranice. Balzám FAUNA PADS může být skvělou fyziologickou ochranou tlapek před vlivy počasí.

přečíst článek

PŘIPRAVTE SE NA SILVESTR

02.12.2022

Hlasité rány silvestrovských oslav nahání zvířatům strach a vyvolávají v nich obrovský stres. Adaptační směs FAUNA HAPPY je tím pravým pomocníkem ve stresových situacích.

přečíst článek

Adventní kalendář trochu jinak

02.12.2022

Adventní kalendář nemusí být jen sada čokoládek. Nechtěli byste kalendář, který vám bude dělat radost každý den, a hlavně celý den?

přečíst článek

SADA PRO ZVÍŘECÍ MILÁČKY

12.11.2022

Co kromě nějakého toho pamlsku nebo hračky nadělit vašim domácím mazlíčkům pod stromeček něco, čím podpoříte jejich zdraví?

přečíst článek

NEPŘÍJEMNÉ ZVÍŘECÍ PACHY?

12.11.2022

Domácí zvířata nám přinášejí spoustu radosti, ale ne vždy s nimi zůstane domácnost čistá a voňavá. Jak omezit pachy, které cítit nechcete, ale zároveň nepoužívat syntetické, zdraví škodlivé látky?

přečíst článek

PORADNA - ŘEŠENÍ KOŽNÍCH POTÍŽÍ S AROMAFAUNOU

22.09.2022

Těší nás, když naše produkty pomáhají řešit kožní potíže u vašich mazlíčků. Ještě více nás těší, když nám posíláte zpětnou vazbu.

přečíst článek