AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

HÁRÁNÍ A NEDUHY S NÍM SPOJENÉ

20.01.2023

Hárání je dalším milníkem, se kterým se potýká každá fenka. S tímto obdobím jsou bohužel spojené nepříjemné situace. Roztěkanost, neposlušnost jsou jen malým výčtem příznaků doprovázející období hárání. U některých fen se může také dostavit falešná březost.

přečíst článek

LESK JAKO BLESK

20.01.2023

Pokud vám záleží na vzhledu svého zvířecí miláčka, je FELLEOL tou správnou volbou. Ať už je tím miláčkem kůň, pes, kočka nebo morče, nemůžete udělat lepší věc než sáhnout právě po tomto přípravku.

přečíst článek

NEDUH JMÉNEM MALASSEZIÓZA

20.01.2023

S touto kvasinkovou infekcí se setkáváme převážně u koček a psů. Kvasinky se vyskytují běžně v zevním zvukovodu, análních váčcích, okolí análního otvoru a vulvy. Jak se malassezióza projevuje?

přečíst článek

JAK PŮSOBÍ ÉTERICKÉ OLEJE NA PARAZITY?

18.01.2023

Mezi nejotravnější vnější parazity patří komáři, ovádi, klíšťata, vši a všenky či muchničky. Rostliny si proti tomuto typu škůdců vytvořily obranný mechanismus v podobě éterických olejů. Jak na parazity působí?

přečíst článek

ÚČINKY PANTHENOLU NA NEKVALITNÍ SRST

18.01.2023

D-panthenol je složka silně podporující hydrataci. Má protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky. Pro svou účinnost, přitom jemnost a nedráždivost, je panthenol využíván i v přípravcích pro zvířata. Pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku a pečovat o kůži a srst. Je tak složkou jednak kosmetických přípravků pro péči o srst (nejen) výstavních zvířat.

přečíst článek

KTERÉ ROSTLINNÉ OLEJE JSOU VHODNÉ PRO ZVÍŘATA?

18.01.2023

Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Některé rostlinné oleje ale nabízí víc, než jen zdroj energie. Obsahují vitamíny rozpustné v tucích a další antioxidanty. A pokud krmíte systémem BARF, je výběr kvalitních olejů důležitým doplněním.

přečíst článek

PSÍ DÁRCI KRVE

15.12.2022

Krev je životodárná tekutina, která ke tkáním a orgánům přivádí kyslík, živiny, vitamíny či hormony, odvádí zplodiny metabolismu nebo pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Stejně jako u lidí i u psů mohou někdy nastat situace, kdy je nezbytná její transfuze. Chcete-li vašeho psího parťáka udělat hrdinou, AROMAFAUNA vám bude držet palce a navíc vám pomůže o pejska správně pečovat během celého dárcovství.

přečíst článek

VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO NAŠE MAZLÍČKY

15.12.2022

Každý milovník zvířat přemýšlí, jak udělat krásné Vánoce také svým mazlíčkům, ať už se jedná o psy nebo kočky. Proč jim tedy tento čas nezpříjemnit různými dobrůtkami?

přečíst článek

KTERÉ ROSTLINNÉ OLEJE JSOU VHODNÉ PRO ZVÍŘATA?

03.12.2022

Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Zejména v období intenzivní fyzické aktivity, při závodech, v rámci pracovního využití, ale i v době gravidity a laktace jsou energetické nároky na krmivo zvýšené.Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Zejména v období intenzivní fyzické aktivity, při závodech, v rámci pracovního využití, ale i v době gravidity a laktace jsou energetické nároky na krmivo zvýšené.

přečíst článek

NOVINKY V PRODEJI!

03.12.2022

Přípravky AROMAFAUNA nabízí zvířatům i jejich chovatelům řadu zdravotních benefitů. Nአsortiment se před Vánocemi rozrostl o 4 nové produkty! Prošly schválením Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

přečíst článek