AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

SE PSEM NA VODU? PROČ NE?!

27.07.2023

Chcete objevovat krásy Česka z říční hladiny? Nebojte se vzít svého čtyřnohého parťáka s sebou. My to vyzkoušeli a je to super zážitek!

přečíst článek

CO DĚLAT PŘI PŘEHŘÁTÍ PSA?

27.07.2023

Pes má jiné způsoby termoregulace než člověk a vedra snáší mnohem hůře než Vy, pamatujte na to a snažte se zabránit, aby taková situace vůbec nastala!

přečíst článek

ÚPRAVA SRSTI S MYCÍMI OLEJI? JE TO JEDNODUCHÉ!

27.07.2023

Psí kůže je mnohem slabší než lidská. Narušení přirozeného kožního pH používáním tenzidových přípravků může vést k šupinatění a svědění pokožky, případně i k jiným kožním problémům.

přečíst článek

HERBÁŘ - KANUKA

27.04.2023

Kanuka je aromaterapeutický poklad z Tasmánie. Účinků éterického oleje z kanuky lze využít také u našich mazlíčků.

přečíst článek

PSÍ SENIOŘI - POMOZTE JIM S AROMATERAPIÍ PROŽÍT PĚKNÉ STÁŘÍ

26.04.2023

Stárnutí se nevyhýbá ani našim čtyřnohým parťákům. Prozradíme vám, které přípravky mohou zvářatům ulevit od neduhů spojených s přibývajícím věkem.

přečíst článek

POZOR! NAHÁČI NA SLUNCI!

26.04.2023

Zvířata bez srsti potřebují speciální péči. Jejich pokožka je velice citlivá a je třeba ji chránit i před slunečními paprsky. MYCÍ OLEJE a jiné přírodní přípravky od AROMAFAUNY jsou pro tuto šetrnou péči stvořené.

přečíst článek

AROMATERAPIE PŘI ZOOTERAPII

26.04.2023

Jak může používání přípravků z éterických olejů příznivě podpořit zooterapie různého druhu? Protože aromaterapie využívá složky siličnatých rostlin, které na lidi a zvířata působí pozitivně nejen svou vůní.

přečíst článek

ČMELÍCI - POSTRACH KURNÍKŮ

26.04.2023

Čmelík kuří je roztoč, který se rychle množí. Napadená drůbež je neklidná a snížuje se i snůška vajec. Jak se tohoto roztoče zbavit? Pomůže vám AROMAFAUNA!

přečíst článek