AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

LESK JAKO BLESK

20.01.2023

LESK JAKO BLESK

LESK JAKO BLESK

Pokud vám záleží na vzhledu svého zvířecí miláčka, je FELLEOL tou správnou volbou. Ať už je tím miláčkem kůň, pes, kočka nebo morče, nemůžete udělat lepší věc než sáhnout právě po tomto přípravku.

FELLEOL je tekutý vosk příjemné vůně, jehož základ tvoří jojobový olej a olej z vlašských ořechů obohacený o éterický olej z rozmarýnu. Zvýrazňuje přirozený pigment chlupů a chrání srst před UVA i UVB zářením.

Jak ho použít u jednotlivých druhů zvířat?

U koní ho oceníte hlavně jako rozčesávač ocasu a hřívy. Kdo má koně, určitě sesetkal s tím, že se kůň z pastvy vrátí s ocasem plným bodláků. S Felleolem je vybírání bodláků celkem hračka. Aplikujeme ho do žíní a bodláky jdou opravdu dobře vyčesat. Dále ho oceníte při úpravě srsti při různých show, výstavách nebo závodech. Zejména tmavá barva dostane ten správný lesk a vynikne. Do srsti se snáze vyčesávají nejrůznější ornamenty nebo šachovnice.

Majitelé koček s dlouhou jemnou srstí na něj také nedají dopustit. Při pravidelném používání se méně tvoří dredy a nejrůznější cucky, srst se daleko lépe rozčesává. U koček bezsrstých chrání před slunečním zářením.

Dlouhosrstí psi budou také spokojeni se snažším rozčesáváním srsti, těm krátkosrstým se krásně zvýrazní pigment.

A také nesmíme zapomenout na morčata, hlavně ta bezsrstá. Stejně jako u koček chrání před slunečním zářením a je nekomedogenní, tzn. že neucpává póry.

 

Nejlepší na tom všem je, že Felleolu stačí opravdu jen malé množství, ale výsledky jsou doslova oslňující.

Tak co, vyzkoušíte ho?

 

Lucie Kubyncová