AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

ZIMA SE BLÍŽÍ

02.12.2022

Sníh, mráz a solené chodníky mohou snadno poškodit tlapky, zejména polštářky, které jsou sice odolné, ale mají své hranice. Balzám FAUNA PADS může být skvělou fyziologickou ochranou tlapek před vlivy počasí.

přečíst článek

PŘIPRAVTE SE NA SILVESTR

02.12.2022

Hlasité rány silvestrovských oslav nahání zvířatům strach a vyvolávají v nich obrovský stres. Adaptační směs FAUNA HAPPY je tím pravým pomocníkem ve stresových situacích.

přečíst článek

Adventní kalendář trochu jinak

02.12.2022

Adventní kalendář nemusí být jen sada čokoládek. Nechtěli byste kalendář, který vám bude dělat radost každý den, a hlavně celý den?

přečíst článek

SADA PRO ZVÍŘECÍ MILÁČKY

12.11.2022

Co kromě nějakého toho pamlsku nebo hračky nadělit vašim domácím mazlíčkům pod stromeček něco, čím podpoříte jejich zdraví?

přečíst článek

NEPŘÍJEMNÉ ZVÍŘECÍ PACHY?

12.11.2022

Domácí zvířata nám přinášejí spoustu radosti, ale ne vždy s nimi zůstane domácnost čistá a voňavá. Jak omezit pachy, které cítit nechcete, ale zároveň nepoužívat syntetické, zdraví škodlivé látky?

přečíst článek

PORADNA - ŘEŠENÍ KOŽNÍCH POTÍŽÍ S AROMAFAUNOU

22.09.2022

Těší nás, když naše produkty pomáhají řešit kožní potíže u vašich mazlíčků. Ještě více nás těší, když nám posíláte zpětnou vazbu.

přečíst článek

PUDL VELKÝ (KRÁLOVSKÝ)

22.09.2022

Pudl královský byl původně vyšlechtěn k lovu kachen. Dnes je to především skvělým společníkem, sportovcem i hlídačem.

přečíst článek

MYCÍ OLEJE - ŠETRNÉ MYTÍ ZVÍŘAT

19.09.2022

Dlouhodobé používání přípravků s obsahem tenzidů obsažených v běžných šamponech může být příčinou různých kosmetických poškození i zdravotních problémů, kterými jsou například lupy, svědivost nebo vypadávání srsti. Alternativou šamponů jsou speciální MYCÍ OLEJE, které zcela nahrazují klasické šampony.

přečíst článek

JAK NA BLECHY S BYLINAMI?

19.09.2022

Blechy vynikají schopností přežití vývojových stádií dlouhou dobu i bez zdroje potravy. Běžně se setkáváme s blechou kočičí a blechou psí, přičemž oba druhy napadají také člověka.

přečíst článek

HERBÁŘ - LEVANDULE LÉKAŘSKÁ

19.09.2022

Levandule je jednou z nejkrásnějších a nejvoňavějších léčivých bylin a je všeobecně považována za jednu z nejužitečnějších a nejuniverzálnějších esencí používaných k terapeutickým účelům. Je známá pro svou nezaměnitelnou vůni a léčivé účinky.

přečíst článek