AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

FAUNA SPOT

18.01.2016

FAUNA SPOT

Nikdy jsem netvrdila, že naše přípravky fungují na 100 %. Netvrdila jsem ani, že jsou vhodné pro každého a nebudu to tvrdit ani u přípravku FAUNA SPOT.

 

O účinnosti tohoto přípravku i ostatních však nepochybuji. A nepochybují o něm ani mnozí další, ať již obchodníci, či chovatelé. Než se rozhodnete přípravek odsoudit, je vhodné se zeptat sami sebe, zda jej aplikujete správně. Domnívat se, že naaplikuji FAUNA SPOT, a moje zvíře je okamžitě chráněné, je holý nesmysl. Každý přípravek je potřeba nechat „rozložit“ či „otevřít“, nechat mu jeho čas a prostor působit. Stejně tak si nepomůžete, pokud použijete vysokou dávku.

 

 

Pokud aplikujete FAUNA SPOTve vysoké koncentraci a jdete se zvířetem ven, počítejte s tím, že se na vašeho miláčka nachytají všechna klíšťata, která se vyskytnou v jeho okolí. Tak, jako vám nevoní vysoká koncentrace éterických olejů, tak nevoní ani klíšťatům, a při první příležitosti zanoří svoje „nosy“ do kůže vašich zvířat, aby ten „smrad“ již nevnímala. FAUNA SPOT doporučuji aplikovat po několika kapkách, a to po několik dní. Doporučená dávka je součástí informací na www.aromafauna.eu

 

 

Takže, jak asi by to mělo být? Olej aplikuji na místa se zvýšeným krevním a lymfatickým řečištěm. Naaplikuji cca 1/3 doporučené dávky, tj. pokud je doporučená dávka 20 kapek použiji cca 7 kapek, které rozmístím na slabiny, do náprsenky, na břicho, kohoutek a hlavu zvířete. To samé provedu i následující dva dny. Pokud aplikuji FAUNA SPOT až v době vysokého výskytu klíšťat, použiji pro zvýšení ochrany po tyto dny INSI SPRAY, který aplikuji do srsti před vycházkou.

 

 

Zvláštní je, že u pipet, obojků, kterými poškozujete lymfatický systém svého zvířete, se mnoho lidí nepozastaví nad tím, že najde zakousnuté klíště v kožichu. Na rozdíl od těchto přípravků je FAUNA SPOT vhodný pro posílení imunitního systému. Všechny éterické oleje, které obsahuje, jsou známé pro svůj protizánětlivý účinek. Stejně tak mají silný dezinfekční, antivirální i antibakteriální účinek. Takže, pokud se klíště zakousne, obrana organismu je aktivní.

 

Při jeho odstranění použiji éterický olej levandulový, a tím eliminuji možné nakažení zvířete.

 

Michaela Švorcová