AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

Psí svět (a nejen ten) s AromaFaunou

29.04.2015

Jsem majitelkou pejska shih-tzu Etiena a kosmetiku AromaFauna používám něco přes rok. Zúčastnila jsem se také školení, které vedla vynikající aromaterapeutka, paní Michaela Švorcová, abych věděla, jak AromaFaunu správně používat.

přečíst článek

Nosní olej FAUNA RINIS

17.04.2015

Naší dvouleté fence shih-tzu jsme se rozhodli pořídit kamarádku z vlastního štěně chovu. Po nakrytí jsme netrpělivě očekávali příchod štěňátek. V srpnu nás obdařila šesti krásnými, zdravými štěňátky.

přečíst článek

Konec trápení se srstí

13.03.2015

Naši psí smečku tvoří tři fenky a jeden pejsek plemene Shih-tzu. S dlouhosrstým plemenem jsme neměly žádné zkušenosti. Začátky s péčí o srst byly krušné pro nás i pro pejsky. Po dva roky jsme na Bellince a Stelle zkoušely kosmetiku různých značek. Žádná ale fenkám nevyhovovala tak, jak bychom si přály.

přečíst článek

Antiparazitní mycí olej HY Insektin

06.03.2015

Každý kdo má doma pejska, je postaven před otázku jak na blechy a jiné vnější parazity. V časopisech i na internetu najdete spousty článků o tom jak na ně, ale také je všude dodatek, že nic nefunguje na 100% a mnoho potvůrek se stává na různé připravky rezistentní a tak to co nám fungovalo loňské léto, může být letos pasé.

přečíst článek

Tři měsíce s mycími oleji a tekutým voskem

18.02.2015

Mám velikou radost!!! Dnes jsem koupala Danettu a fotila a krásně nám nasrsťuje a dorůstá, posílam 2 fotky na porovnání.

přečíst článek

HAF,HAF - díky!!!

11.02.2015

Před 4 měsíci přibylo do naší rodiny chlupaté štěstí. Jmenuje se Agluška, je to fenečka Jacka Russel teriér. V té době jsem už věděla ze školení o preparátech pro zvířátka, které se chystaly k uvedení na trh. Hned jsme začali používat....

přečíst článek

Aromaterapie a naše chlupatá „příšerka“

04.01.2015

Máme úžasnou prvorozenou „dceru“. Má 40 kg, neskutečně pelichá a proti všem standardům rasy je nejspíš reinkarnovaný klokan, nikoli Bullmastiff. Ano, máme krásnou fenku – bulmastifku Dainu. :o)

přečíst článek

Moje zkušenost s URINOSTOPEM

04.01.2015

Dva důvody mě vedly k zakoupení preparátu Urinostop. První důvod - návštěvy a značkování pejsků. Často nás navštěvuje Winoušek, proběhne chodbu, obývací pokoj a značkuje. Tady Urinostopem nastříkám všechna místa, kde Winý značkuje, před jeho příchodem. Postříkaných míst si nevšímá, odvrací se a je vidět, že místo mu opravdu nevoní. Je pravdou, že začal značkovat místa jiná, která nejsou nastříkaná. Prostříkám tedy další místa a prostor pro značkování mu stále zmenšuji.

přečíst článek