AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

Poděkování... za rady.

13.01.2016

Dobrý den, paní Michaelo! Chci vám poděkovat za Vaše rady. Jsem z Ruska, v listopadu jsem se na Vás obrátila o radu ohledně problému s mým psem plemene mini toy-teriér.

přečíst článek

Artico Danetta Goddess – Český junior šampion a Klubový junior šampion

13.01.2016

Artík – moje „aroma dítě“ – dospěl a ve svých 13. měsících získal titul Český junior šampion a Klubový junior šampion!!!

přečíst článek

Moje cesta k aromce

02.01.2016

Ráda bych se podělila o stále se rozrůstající zkušenosti s produkty AromaFauna od paní Michaely Švorcové. Členem naší domácnosti je Sellynka – rok a půl stará holčička rasy shih-tzu. Nikdy před tím jsem dlouhosrstého pejska neměla, takže mě těšila představa, jak budu česat různé culíčky a běhat s dlouhosrstou princeznou. Jak štěňátko rostlo a prodlužovala se její srst, začal nerovný boj.

přečíst článek

Poslední šance, zázrak

18.11.2015

Milá paní Švorcová, nejprve bych Vám chtěla za vše moc a moc poděkovat a složit obrovskou poklonu.

přečíst článek

Psí svět (a nejen ten) s AromaFaunou

29.04.2015

Jsem majitelkou pejska shih-tzu Etiena a kosmetiku AromaFauna používám něco přes rok. Zúčastnila jsem se také školení, které vedla vynikající aromaterapeutka, paní Michaela Švorcová, abych věděla, jak AromaFaunu správně používat.

přečíst článek

Konec trápení se srstí

13.03.2015

Naši psí smečku tvoří tři fenky a jeden pejsek plemene Shih-tzu. S dlouhosrstým plemenem jsme neměly žádné zkušenosti. Začátky s péčí o srst byly krušné pro nás i pro pejsky. Po dva roky jsme na Bellince a Stelle zkoušely kosmetiku různých značek. Žádná ale fenkám nevyhovovala tak, jak bychom si přály.

přečíst článek

Antiparazitní mycí olej HY Insektin

06.03.2015

Každý kdo má doma pejska, je postaven před otázku jak na blechy a jiné vnější parazity. V časopisech i na internetu najdete spousty článků o tom jak na ně, ale také je všude dodatek, že nic nefunguje na 100% a mnoho potvůrek se stává na různé připravky rezistentní a tak to co nám fungovalo loňské léto, může být letos pasé.

přečíst článek

Tři měsíce s mycími oleji a tekutým voskem

18.02.2015

Mám velikou radost!!! Dnes jsem koupala Danettu a fotila a krásně nám nasrsťuje a dorůstá, posílam 2 fotky na porovnání.

přečíst článek