AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

Artico Danetta Goddess – Aromáček!!!

14.01.2017

Na mezinárodní výstavě psů v Bratislavě splnil Artík podmínky pro udělení titulu „Slovenský šampion krásy“.

přečíst článek

Opět vši v srsti

14.01.2017

Náš příběh ohledně vší má ale pokračování.

přečíst článek

„Aroma šampion“ ARTICO DANETTA GODDESS

14.01.2017

Chtěla bych pozdravit příznivce a uživatele veterinární kosmetiky Aromafauna. A také moc poděkovat lidičkám, kteří Artíka sledují a fandí jeho úspěchům na výstavách.

přečíst článek

FAUNA DESINF - vynikající na hot-spot

14.01.2017

Hot-spot je akutní mokvavý zánět kůže. Vzniká během několika hodin jako důsledek intenzivního svědění a následného drbání nebo okusování.

přečíst článek

Aromaterapie a naše chlupatá „příšerka“

04.01.2017

Máme úžasnou prvorozenou „dceru“. Má 40 kg, neskutečně pelichá a proti všem standardům rasy je nejspíš reinkarnovaný klokan, nikoli Bullmastiff. Ano, máme krásnou fenku – bulmastifku Dainu. :o)

přečíst článek

Moje zkušenost s URINOSTOPEM

04.01.2017

Dva důvody mě vedly k zakoupení preparátu Urinostop. První důvod - návštěvy a značkování pejsků. Často nás navštěvuje Winoušek, proběhne chodbu, obývací pokoj a značkuje. Tady Urinostopem nastříkám všechna místa, kde Winý značkuje, před jeho příchodem. Postříkaných míst si nevšímá, odvrací se a je vidět, že místo mu opravdu nevoní. Je pravdou, že začal značkovat místa jiná, která nejsou nastříkaná. Prostříkám tedy další místa a prostor pro značkování mu stále zmenšuji.

přečíst článek

Aromaterapie jako základ zdraví zvířat

04.01.2017

O AromaFauně jsem se poprvé dozvědělav katalogu Karla Hadka, kde byly prezentovány nové přípravky AromaFauna pro zvířata. Již delší dobu jsem hledala pro svou prodejnu chovatelských potřeb přípravky, které by splňovaly veškeré nároky na složení, funkčnost a zároveň cenu. Tak, aby se jimi dala nahradit veškerá chemie, která se do zvířat dostává zejména ve formě vnějších i vnitřních antiparazitik,veterinárních léků a kosmetických přípravků.

přečíst článek

Multifunkční balzám

18.01.2016

… je opravdu multifunkční. Prioritně byl vytvořen na ošetřování svědivé šupinkovité pokožky u našich zvířecích kamarádů. Během používání se osvědčil na ošetřování jizev, drobných poranění i zánětlivých procesů.

přečíst článek

Poděkování Fauně

14.01.2016

Rádi bychom Vám tímto směrem poděkovali za úžasné přípravky, které Vaše firma poskytuje.

přečíst článek

Vši v kožichu

14.01.2016

Děkuji Vám moc za Vaše skvělé rady. Když jsme spolu minulý týden telefonovaly, byla jsem už hodně nešťastná, protože náš pejsek měl víc než tři týdny vši a nedokázali jsme se jich zbavit.

přečíst článek