AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

Danettka a bylinky

22.02.2016

Danettka, moje psí holčička plemene shih‑tzu, byla od malinka velký alergik na veškerou chemii. Ať už se jednalo o koupání, léky, granule. První dva roky jejího života jsem hledala, jak jí pomoci.

přečíst článek

Multifunkční balzám

18.01.2016

… je opravdu multifunkční. Prioritně byl vytvořen na ošetřování svědivé šupinkovité pokožky u našich zvířecích kamarádů. Během používání se osvědčil na ošetřování jizev, drobných poranění i zánětlivých procesů.

přečíst článek

Děkuji...

18.01.2016

Milá Míšo, již čtvrtým rokem pracuji s úžasnou a pro mě jedinou kosmetikou pro naše zvířecí mazlíčky, s kosmetikou AROMAFAUNA.

přečíst článek

Mycí olej proti blechám

18.01.2016

Úžasné účinky mycích olejů jsou již známé, neodmašťují pokožku ani srst, a ta je díky tomu přirozeně lesklá. V oleji je i jednoduché koupání, následně rychlé fénování a příjemné česání, to my, kdo mycí oleje používáme, již známe.

přečíst článek

Jak na blechy s aromaterapií

18.01.2016

Jako vychovatelka na základní škole se neustále setkávám s větou v oběžníku „ve škole se objevily vši“ a jako majitelka psího salonu zase s blechami u psích zákazníků. Blechy a vši, neustálý problém a boj. Chemické přípravky nezabírají, pokud ano, tak na chvíli.

přečíst článek

365 dní s Míšou Švorcovou a aromaterapií

18.01.2016

Je to přesně dva a půl roku, co byla našemu pejskovi Akouškovi (plemeno Akita Inu) zjištěna nemoc sebaceózní adenitida. Jedná se o autoimunitní onemocnění, při kterém dochází k odumírání mazových žláz. Bez mazových žláz pokožka postrádá svou přirozenou ochranu, je vysušená a šupinatí, psi ztrácejí srst.

přečíst článek

Falešná březost

18.01.2016

Asi nejsem jediná chovatelka, která se u svých fen setkala s problémem falešné březosti. V současné době mám čtyřletou dalmatinku, jež velmi těžce toto období snáší. Kromě klasických vnějších příznaků (nalití mléčné žlázy) dochází u ní i k výrazným psychickým změnám.

přečíst článek

Artico Danetta Goddess – Aromáček!!!

14.01.2016

Na mezinárodní výstavě psů v Bratislavě splnil Artík podmínky pro udělení titulu „Slovenský šampion krásy“.

přečíst článek

Opět vši v srsti

14.01.2016

Náš příběh ohledně vší má ale pokračování.

přečíst článek

Poděkování Fauně

14.01.2016

Rádi bychom Vám tímto směrem poděkovali za úžasné přípravky, které Vaše firma poskytuje.

přečíst článek