AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

Výběr plemene psího společníka

23.05.2017

Průběžně od klientů Ligy dostáváme dotazy, jakého si vybrat pejska společníka, pokud je člověk na vozíku nebo jinak postižený, a nechce zrovna asistenčního psa.

přečíst článek

Dobrý večer, Míšo, o tohle se s Vámi musím podělit ...

07.05.2017

Zkoušela jsem dnes poprvé naší krysařici naservírovat Endoparazin ...

přečíst článek

Nosní olej FAUNA RINIS

17.04.2017

Naší dvouleté fence shih-tzu jsme se rozhodli pořídit kamarádku z vlastního štěně chovu. Po nakrytí jsme netrpělivě očekávali příchod štěňátek. V srpnu nás obdařila šesti krásnými, zdravými štěňátky.

přečíst článek

Danettka a bylinky

22.02.2017

Danettka, moje psí holčička plemene shih‑tzu, byla od malinka velký alergik na veškerou chemii. Ať už se jednalo o koupání, léky, granule. První dva roky jejího života jsem hledala, jak jí pomoci.

přečíst článek

HAF,HAF - díky!!!

11.02.2017

Před 4 měsíci přibylo do naší rodiny chlupaté štěstí. Jmenuje se Agluška, je to fenečka Jacka Russel teriér. V té době jsem už věděla ze školení o preparátech pro zvířátka, které se chystaly k uvedení na trh. Hned jsme začali používat....

přečíst článek

Děkuji...

18.01.2017

Milá Míšo, již čtvrtým rokem pracuji s úžasnou a pro mě jedinou kosmetikou pro naše zvířecí mazlíčky, s kosmetikou AROMAFAUNA.

přečíst článek

Mycí olej proti blechám

18.01.2017

Úžasné účinky mycích olejů jsou již známé, neodmašťují pokožku ani srst, a ta je díky tomu přirozeně lesklá. V oleji je i jednoduché koupání, následně rychlé fénování a příjemné česání, to my, kdo mycí oleje používáme, již známe.

přečíst článek

Jak na blechy s aromaterapií

18.01.2017

Jako vychovatelka na základní škole se neustále setkávám s větou v oběžníku „ve škole se objevily vši“ a jako majitelka psího salonu zase s blechami u psích zákazníků. Blechy a vši, neustálý problém a boj. Chemické přípravky nezabírají, pokud ano, tak na chvíli.

přečíst článek

365 dní s Míšou Švorcovou a aromaterapií

18.01.2017

Je to přesně dva a půl roku, co byla našemu pejskovi Akouškovi (plemeno Akita Inu) zjištěna nemoc sebaceózní adenitida. Jedná se o autoimunitní onemocnění, při kterém dochází k odumírání mazových žláz. Bez mazových žláz pokožka postrádá svou přirozenou ochranu, je vysušená a šupinatí, psi ztrácejí srst.

přečíst článek

Falešná březost

18.01.2017

Asi nejsem jediná chovatelka, která se u svých fen setkala s problémem falešné březosti. V současné době mám čtyřletou dalmatinku, jež velmi těžce toto období snáší. Kromě klasických vnějších příznaků (nalití mléčné žlázy) dochází u ní i k výrazným psychickým změnám.

přečíst článek