AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Poslední šance, zázrak

18.11.2015

Poslední šance, zázrak

Milá paní Švorcová, nejprve bych Vám chtěla za vše moc a moc poděkovat a složit obrovskou poklonu. Troufám si napsat, že se s naším pejskem děje malý zázrak, a to díky Vám. Bude to přesně měsíc a půl, co náš pejsek pravidelně užívá:

 

Imuno Fauna 3× denně 9 kapek, 

Candiöl 2–3× denně 3 kapky,

Pupalkový olej ½–1 lžičku denně.

Nad čumáček mu každé ráno kapu

1 kapičku borovice,

koupeme v Hy Dermalu,

bolavá místa mažu balzámem Multif a na promaštění používáme Jojobový olej.

 

 

Po 14 dnech léčby se pejsek cítil lépe, kůže nebyla vysušená, nesvědila ho, výrazně méně se drbal. Bolavá místa, kde měl červené zánětlivé boláky a pouze kůži bez srsti, jsem pravidelně 1–2× denně mazala balzámem Multif a kůže se doslova hojila před očima a začala krásně obrůstat srstí. Pejsek se určitě cítil lépe i psychicky, byl hravější, veselejší, byl prostě víc v pohodě. Což mi potvrdily i náhodné návštěvy. Po 1 měsíci léčby a společné konzultaci jsme ještě přidali Jojobový olej na promazávání kůže, protože hlavně na krku měl pořád suchou, šupinatou kůži bez podsady. Nikdo mi nedokázal vysvětlit proč, až Vy. Po nanesení Jojobového oleje se kůže krásně promastila a suché šupinky šly dolů a s nimi i srst. Nejsem lékař ani odborník, ale dle mého názoru držela srst pouze v této nemocné suché kůži a tělo se jí potřebovalo zbavit. Holá místa jsem opět mazala balzámem Multif a pejsek nám začal krásně obrůstat novou zdravou srstí.

 

 

Původní srst byla dvoubarevná, polovina, co vyrůstala z kůže, byla tvrdá, slepená, jakoby něčím nasáklá, napuštěná, v něčem namočená. Asi všemi těmi jedy, antibiotiky, kortikoidy,, atd., co musel chudák během svého života nedobrovolně sníst. A teď se tělo čistí a nová "Hadkovská" kůže i srst je zdravá. Dnes mě čekalo milé překvapení, o které se s Vámi musím podělit, protože je to především Vaše zásluha. Bude to dva roky, co je náš pejsek nemocný, a od té doby neměl na krku a hlavě žádnou podsadu, pouze horní srst (opravdu pár chlupů).

 

Úmyslně píši, neměl, protože to je dnes, díky Vašim přípravkům, minulostí. Po necelém měsíci a půl léčby mu začíná na krku růst podsada a já z toho mám obrovskou radost. Svědění a drbání už je také dávno pryč. A já každý den vidím, jak se náš pejsek mění k lepšímu. Navíc kvůli své nemoci zrovna dvakrát nevoněl. A nyní, když někdo přijde, ptá se, čím že to náš pejsek tak krásně voní. A já si dovoluji odpovědět, že voní. A úžasné je, že vůbec nevoní klíšťatům. A ještě jedna maličkost na závěr. Náš pejsek Aki nikdy neměl rád mazání různými mastičkami a stříkání sprejem (asi věděl lépe než my, proč). Ale když ho stříkám Jojobovým olejem nebo mažu balzámem Multif, přitiskne se ke mně, přivře oči a doslova si to užívá, prostě mu to dělá dobře. Určitě cítí, že mu to pomáhá. Ještě jednou jménem našeho pejska moc děkuji a těším se na další společnou konzultaci.

 

 

Přeji hezké, doufám už brzy sluníčkové dny a těším se brzy na slyšenou.

Michaela Lavičková + Aki