AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

KRÁSNÁ BÍLÁ SRST I POD OČIMA

26.04.2021

Dobrý den, myslela jsem, že je to nemožné. Zkusila jsem tolik přípravků, že je nespočítám ani na prstech jedné ruky.

přečíst článek

POKOUSANÉ UCHO

13.04.2021

Máme doma psího kamaráda Sama. Je to ridgeback.

přečíst článek

CANDIEAR

31.08.2020

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s přípravkem CANDIEAR. Našeho nyní dvouletého drsnosrstého jezevčíka Broka začalo v minulém roce trápit pravé ucho. Problémy se objevily v létě.

přečíst článek

Děkuji,

07.04.2020

Fenka Lhasa Apso, která kojila 5 štěňátek, měla ten problém, že se u ní objevily kvasinky na packách. Jelikož mi veterinář už jednou pomohl šamponem, nyní při kojení jsem musela hledat jinou variantu.

přečíst článek

UŽ MŮŽU VOLNĚ DÝCHAT

07.04.2020

Dobrý den, mám psa, je velký, chlupatý a slintá. S tím vším jsem počítala. Co mě ale poslední dobou dost omezovalo, byl silný zápach z tlamy.

přečíst článek

FAUNA SPOT

05.09.2018

Dobrý den paní doktorko, Tentokrát bych Vám rád napsal o zkušenosti s přípravkem "FAUNA SPOT". Proti klíšťatům jsem vyzkoušel různé veterinární přípravky, ale vždy se u mého chrta vyskytly nějaké nežádoucí příznaky.

přečíst článek

Aromka jako pomocník při potížích s paranálními váčky u psů

05.09.2018

Nemalá část chovatelů má to „štěstí“ potýkat se s potížemi paranálních váčků u svých psů. Běžně se hovoří o análních žlázách, i když to není zcela přesné označení. Jedná se o struktury, v nichž jsou umístěny pachové žlázy produkující nepěkně páchnoucí sekret, který má vodnatý až pastovitý charakter, většinou hnědožluté barvy.

přečíst článek

FAUNA CELIBAT

31.05.2017

Milé čtenářky a vážení čtenáři.Vlastním malou smečku chlupatých mazlíčků plemene Shih-tzu. Jak fenky, tak i dva psy. Mám je moc rád a beru je jakočleny rodiny.Problém nastal vždy, když nám nějaká fenka začala hárat.

přečíst článek

Jak si domů přivést (a přivézt) psa z útulku

23.05.2017

Kolem sebe potkávám dost lidí, kteří nemají svého psa od štěněte, ale získali ho staršího, z útulku, nebo od jiných lidí, kteří ho už mít nemohli.

přečíst článek