AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

Péče o zuby našich zvířecích miláčků

20.04.2017

Každý z vás si určitě každý den čistí zuby-a většinou ne jen jednou. Je to samozřejmá součást naší ranní a večerní hygieny a ani se nad tím nepozastavujeme. Pro koho z majitelů psa je ale stejnou samozřejmostí i péče o zuby vašeho domácího mazlíčka?

přečíst článek

PAPENDO

14.01.2017

Před několika měsíci, vlastně již roky, rozšířila řadu AROMAFAUNA směs éterických olejů ENDOPARAZIN. Když jsem zasílala do tiskárny požadavek na 5000 ks etiket, na mysl mi přišla otázka: „Jak dlouho bude trvat, než se vypotřebují…?“ Za tuto myšlenku jsem se již mnohokrát zastyděla…

přečíst článek

Blechy... věčné téma...

14.01.2017

Mezi nejčastější dotazy patří, zda máme nějaký přípravek na blechy. Mycí olej na srst HY FLEA je vděčným pomocníkem.

přečíst článek

Anální žlázy

02.01.2017

Mezi časté dotazy od milovníků zvířat patří dotaz: „Máte něco na ošetřování análních žláz? Náš pes má zánět, veterinář nám je vymačká, ale chodíme na čištění čím dál častěji a je nám doporučena operace. Moje odpověď zní ano.

přečíst článek

STARTOVACÍ SADY AROMAFAUNA

29.11.2016

S rostoucí popularitou přípravků AROMAFAUNA se množí dotazy ohledně aplikace, používání a snášenlivostí jednotlivých produktů

přečíst článek

Návštěva útulku a splněný dětský sen

11.11.2016

Sen snad každého dítěte je mít psa. Tento sen nám rodiče většinou rozmlouvali se slovy „až budeš velký“. Tak jsme se dočkali a jsme velcí, ale i tak si nemůžeme splnit sen o čtyřnohém kamarádovi.

přečíst článek

Česnek a cibule – rostliny pro zvířata nebezpečné či užitečné?

06.09.2016

Česnek (latinsky Allium sativum) i cibuli (latinsky Allium cepa) vnímáme především jako neocenitelné suroviny v kuchyni, které jídlu dodají tu správnou chuť. Méně již o nich uvažujeme jako o léčivých rostlinách a ještě méně se zamýšlíme, jaký vliv mohou mít na zdraví našich domácích mazlíčků.

přečíst článek