AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

Vybrané přípravky pro boj s blechami a klíšťaty

05.02.2019

Jako každý rok bude i ten letošní bohatý na klíšťata, blechy a jiné vnější parazity, kteří dokáží pořádně znepříjemnit život našim mazlíčkům i nám. Připravili jsme pro vás seznam přípravků AROMAFAUNY, které vám mohou při pravidelném používání pomoci v boji proti vnějším parazitům.

přečíst článek

Nezvaný host tasemnice

05.02.2019

Moji dnes už sedmiměsíční fenku československého vlčáka Jasmine (domácky Mína) začal ve třech měsících trápit přetrvávající průjem. Do té doby to bylo štěně, které musí prozkoumat každý koutek zahrady, očuchat a ochutnat, co se dá. Jenže „střevní situace“ Jasmine byla po pár dnech tak vážná, že se z jankovitého štěněte stal ostře sledovaný vězeň. Nesměla do psí školky, kde se předtím krásně socializovala s ostatními štěňaty.

přečíst článek

ADVENTNÍ KALENDÁŘ & PŘÍPRAVKY PRO PÉČI O ŠTĚŇATA A KOŤATA

22.11.2018

Přinese letos Ježíšek nějakého domácího mazlíčka? Pak by měl určitě pamatovat i na přípravky pro péči o tyto malé tvorečky. Veterinární přípravky Aromafauna představují kvalitní a voňavou péči nejen o srst a pokožku koťat či štěňat.

přečíst článek

FELLEOL

05.09.2018

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s FELLEOLEM. Mám čtyřletého landseera Karla, se kterým se věnujeme výcviku vodní záchranařiny, a proto je často ve vodě. To byl dříve velký problém vzhledem k jeho dlouhé a husté srsti.

přečíst článek

Kvasinky v psím uchu… Co s nimi?

09.05.2018

Záněty uší patří mezi časté potíže, se kterými musí naši psí mazlíčci zamířit na nechtěnou návštěvu k veterináři. Při postižení zevního zvukovodu hovoříme o tzv. otitis externa, onemocnění však může při dalším rozvoji zasáhnout i střední ucho.

přečíst článek

Zubní olej pro zdravé zuby našich domácích mazlíčků

07.12.2017

Dutinou ústní prochází spoustu mikroorganismů - bakterií, virů, parazitů i plísní.

přečíst článek

Ošetření tlapek

21.11.2017

S příchodem chladného počasí je třeba mít na paměti skutečnost, že péče o psy a kočky vyžaduje zvýšenou pozornost.

přečíst článek

Demodex, nepříjemný společník při chovu psů

09.11.2017

Chovatelům pejsků tento latinský název není určitě neznámý. Demodex canis neboli trudník psí je roztoč (stejně jako třeba klíšťata), který je často součástí kožní mikroflóry, žije v chlupových váčcích nebo i v mazových žlázách. Jedná se o velmi malého parazita. Onemocnění je známé i pod názvem rudá prašivina.

přečíst článek

SILVESTR, OSLAVY A PSI

09.11.2017

Silvestr – pro člověka znamená mnohé, rozloučení se se starým rokem, přivítání roku nového, oslavy, alkohol, párty, zábavu. Naši čtyřnozí miláčci ale trpí.

přečíst článek

Fauna Happy

25.05.2017

Dlouho očekávaný a vámi žádaný produkt nesoucí název Fauna Happy je připraven.

přečíst článek