AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

JAK NA ČISTÉ UŠI?

24.06.2019

Nejen my lidé si zakládáme na čistotě našich uší. Předcházíme tím zánětům a podobným nepříjemnostem. Ani uši našich zvířat by nám neměly být lhostejné. Zrovna ty psí. Důležitý orgán plný záhybů a oblouků.

přečíst článek

Dovolená ve středomoří se zvířaty? Pozor na komáry a klíšťata!

21.06.2019

Proč si musí i zvířecí cestovatelé na dovolenou přibalit repelent?

přečíst článek

Vycházky se psem

03.06.2019

Rádi se procházíte přírodou se svým čtyřnohým kamarádem a on Vám domů nosí nechtěné členy domácností – klíšťata a blechy, anebo ho otravuje hmyz?

přečíst článek

Sluníčko pomáhá, ale…

13.05.2019

Sluníčko je pro nás i zvířata velmi užitečné – jeho záření např. umí přirozeně likvidovat některé škodlivé mikroorganismy. Při plísňových onemocněních kůže je žádoucí, aby byla kůže vystavována slunci, neboť podporuje uzdravení.

přečíst článek

Vybrané přípravky pro boj s blechami a klíšťaty

05.02.2019

Jako každý rok bude i ten letošní bohatý na klíšťata, blechy a jiné vnější parazity, kteří dokáží pořádně znepříjemnit život našim mazlíčkům i nám. Připravili jsme pro vás seznam přípravků AROMAFAUNY, které vám mohou při pravidelném používání pomoci v boji proti vnějším parazitům.

přečíst článek

Nezvaný host tasemnice

05.02.2019

Moji dnes už sedmiměsíční fenku československého vlčáka Jasmine (domácky Mína) začal ve třech měsících trápit přetrvávající průjem. Do té doby to bylo štěně, které musí prozkoumat každý koutek zahrady, očuchat a ochutnat, co se dá. Jenže „střevní situace“ Jasmine byla po pár dnech tak vážná, že se z jankovitého štěněte stal ostře sledovaný vězeň. Nesměla do psí školky, kde se předtím krásně socializovala s ostatními štěňaty.

přečíst článek

ADVENTNÍ KALENDÁŘ & PŘÍPRAVKY PRO PÉČI O ŠTĚŇATA A KOŤATA

22.11.2018

Přinese letos Ježíšek nějakého domácího mazlíčka? Pak by měl určitě pamatovat i na přípravky pro péči o tyto malé tvorečky. Veterinární přípravky Aromafauna představují kvalitní a voňavou péči nejen o srst a pokožku koťat či štěňat.

přečíst článek

FELLEOL

05.09.2018

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s FELLEOLEM. Mám čtyřletého landseera Karla, se kterým se věnujeme výcviku vodní záchranařiny, a proto je často ve vodě. To byl dříve velký problém vzhledem k jeho dlouhé a husté srsti.

přečíst článek

Kvasinky v psím uchu… Co s nimi?

09.05.2018

Záněty uší patří mezi časté potíže, se kterými musí naši psí mazlíčci zamířit na nechtěnou návštěvu k veterináři. Při postižení zevního zvukovodu hovoříme o tzv. otitis externa, onemocnění však může při dalším rozvoji zasáhnout i střední ucho.

přečíst článek

Zubní olej pro zdravé zuby našich domácích mazlíčků

07.12.2017

Dutinou ústní prochází spoustu mikroorganismů - bakterií, virů, parazitů i plísní.

přečíst článek