AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

I FENY MAJÍ SVÉ DNY

16.12.2019

… a to nejen, co se týče nálad. První hárání se u fen dostaví mezi 7.- 18. měsícem života, záleží na velikosti plemene. I průběh může mít každá fena jiný.

přečíst článek

KDYŽ STÁŘÍ KLEPE NA DVEŘE

03.12.2019

Od narození po dnešek uteklo mnoho času. Přesněji 5 475 dní. Jsem sněhově bílá fenka slovenského čuvače. Vzpomínám, jak jsem jako malé, bláznivé štěně dováděla se svou rodinou na loukách a v lesích jsme hrávali na schovávanou.

přečíst článek

Štěňata

26.11.2019

Začínáme od začátku. Před plánovaným krytím je dobré zjistit, zda je fena v dobrém zdravotním stavu. Předejdete tak mnoha případným problémům.

přečíst článek

MYCÍ OLEJE

23.09.2019

Máte-li pocit, že je naše firma „jiná“ tak máte pravdu. Jsme jiní, protože důvěřujeme přírodě a z toho nejlepšího vytváříme přípravky pro nás i naše mazlíčky.

přečíst článek

NOVINKY v AROMAFAUNĚ

02.09.2019

Jaro a začátek léta nám přinesl mnoho nových prostředků pro naše zvířata. Většinou jsme reagovali na jejich potřeby, ale i na potřeby jejich majitelů. Nabídka se zvětšila převážně o přípravky pro domácí mazlíky. Každé jaro se venku ozývají zvuky, které v nás vyvolávají smíšené pocity a nutí nás k pozornosti. Obvykle se jedná o zpívající kočky a kocoury.

přečíst článek

NOS NAŠEHO PSA

02.09.2019

Našeho i Vašeho, všichni ho mají a všichni cítí velice dobře. Přesněji 20x až 40x lépe, než člověk, proto se nemusíme divit, když pes začne svého pána vítat ještě dříve, než ho uvidí.

přečíst článek

ALERGIE

26.08.2019

Stejně jako u lidí se jedná o reakci organismu na běžné podněty. V případě kožních projevů můžeme díky účinku éterických olejů zmírnit její příznaky.

přečíst článek

ZUBNÍ KÁMEN

19.08.2019

Balíte stany, karimatky, oblečení, sedáte do auta, úsměv od ucha k uchu. Váš pes se těší stejně jako vy, přesto se najde háček.

přečíst článek

HEDVÁBNĚ HEBKÁ

13.08.2019

Lesklá, když se rozvlní, nemůžete z ní spustit oči. Barvy jsou jasné, pestré a vůni bylinek cítíte na dálku. I taková může být srst Vašeho psa s mycími oleji a tonikem na srst od Aromafauny.

přečíst článek

Když se fena hárá

05.08.2019

Pokud máme fenku v bytě, je toto období nepříjemné pro všechny.

přečíst článek