AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Fauna Happy

25.05.2015

Fauna Happy

Dlouho očekávaný a vámi žádaný produkt nesoucí název  Fauna Happy je připraven. Jedná se o směs éterických olejů s uklidňujícím, adaptogením  účinkem. Kinetózy, stres způsobený stěhováním. Mnohdy zvířata truchlí při odloučení od svého pána. Směs jistě nebude působit jako zázrak pro všechny, ale může být vhodným pomocníkem při zmíněných potížích a pomoci alespoň v některých případech.

 

 

Směs tvoří éterické oleje rostlin, se kterými se setkáváte doma v kuchyni při vaření. A které že to jsou? Bazalka, majoránka, estragon, zázvor a pomeranč. Může vám to připadat jako zvláštní kombinace. Jak tohle může vonět? Pokud to chcete vědět, není jiná možnost než Fauna Happy  vyzkoušet.

 

Jaké jsou možnosti použití? Aromalampa s vodou a svíčkou uvolní silice do ovzduší rychleji než možnost druhá, nakapat olej na papírový kapesník a nechat silice lehce vypařovat.  Směs bude působit na čichové centrum a i na nervovou soustavu. Pokud chcete směs použít do oblasti nosu, musíte ji nejprve přidat do oleje.

 

Rychlejší možností je aplikace na pokožku.  Do rostlinného oleje přidáme směs a aplikujeme na místo se zvýšeným výskytem žil, krevním řečištěm. Vhodné jsou ušní boltce, krční tepny, zápěstí. Směs lze použít i k masáži. Lze ji přidat i do mycího oleje HY- Neutrál při koupání. Věřím, že i tato možnost bude Vámi využita. Díky vůni a účinku použitých éterických olejů to bude příjemná změna.

 

 

Vhodnější název by byl směs éterických olejů Happy. Již jsem se mnohokrát zmínila o faktu, že Aromaterapie je tu pro všechny, bez rozdílu zda jsem člověk nebo zvíře či rostlina.

 

Michaela Švorcová

m.s@aromafauna.eu