AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

PUDL

09.03.2020

Pudl je poměrně oblíbené plemeno pro svou inteligenci a fakt, že „nelíná“. V minulosti byl využíván převážně k „aportování“ sestřelených kachen, postupně se z něho stával oblíbený společník.

přečíst článek

SEZÓNA KVASINEK ZAČALA

17.02.2020

Snížená imunita, alergie, kožní parazité. To vše může zapříčinit probuzení kvasinek, běžně se vyskytujících na těle zdravého psa. Mohou tiše a nepozorovaně spát velmi dlouhou dobu.

přečíst článek

LÍNÁNÍ SRSTI

10.02.2020

Je běžným jevem. Nejvíce se vyskytuje na jaře, kdy se pes zbavuje zimní srsti, a na podzim, kdy se srst znovu nabaluje. Starost o srst je ale celoroční práce. Koupání v mycích olejích zanechává na pokožce ochranný film a srsti dodá lesk. Pokud se vyskytne nadměrné línání, je třeba zjistit příčinu.

přečíst článek

SNÍH A MRÁZ

13.01.2020

Zima je v plném proudu, teploty klesají hluboko pod nulu. Ve městech, stejně jako každý rok, silničáři nešetří solí, aby lidé na ulicích nepadali jako švestky.

přečíst článek

PARANÁLNÍ VÁČKY

16.12.2019

Kde jsou a k čemu slouží? Dříve sloužili na označování teritoria a k obraně, podobně jako je dnes používají skunci.

přečíst článek

I FENY MAJÍ SVÉ DNY

16.12.2019

… a to nejen, co se týče nálad. První hárání se u fen dostaví mezi 7.- 18. měsícem života, záleží na velikosti plemene. I průběh může mít každá fena jiný.

přečíst článek

KDYŽ STÁŘÍ KLEPE NA DVEŘE

03.12.2019

Od narození po dnešek uteklo mnoho času. Přesněji 5 475 dní. Jsem sněhově bílá fenka slovenského čuvače. Vzpomínám, jak jsem jako malé, bláznivé štěně dováděla se svou rodinou na loukách a v lesích jsme hrávali na schovávanou.

přečíst článek

MYCÍ OLEJE

23.09.2019

Máte-li pocit, že je naše firma „jiná“ tak máte pravdu. Jsme jiní, protože důvěřujeme přírodě a z toho nejlepšího vytváříme přípravky pro nás i naše mazlíčky.

přečíst článek

NOVINKY v AROMAFAUNĚ

02.09.2019

Jaro a začátek léta nám přinesl mnoho nových prostředků pro naše zvířata. Většinou jsme reagovali na jejich potřeby, ale i na potřeby jejich majitelů. Nabídka se zvětšila převážně o přípravky pro domácí mazlíky. Každé jaro se venku ozývají zvuky, které v nás vyvolávají smíšené pocity a nutí nás k pozornosti. Obvykle se jedná o zpívající kočky a kocoury.

přečíst článek

NOS NAŠEHO PSA

02.09.2019

Našeho i Vašeho, všichni ho mají a všichni cítí velice dobře. Přesněji 20x až 40x lépe, než člověk, proto se nemusíme divit, když pes začne svého pána vítat ještě dříve, než ho uvidí.

přečíst článek