AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - plazi

Éterické oleje v chovu plazů – zkušenosti ze zahraničí

15.06.2020

Pro načerpání inspirace jsem se rozhodla trochu „zagooglit“ a zjistit, jaké jsou v zahraničí zkušenosti s používáním éterických olejů u plazů. Moje očekávání se nenaplnila – moc odkazů na mne z vyhledávače nevykouklo a těch užitečných bylo opravdu jen pár. Ale na několik průkopníků jsem přeci jen narazila.

přečíst článek

Varan stepní

30.03.2020

Pokud si chcete někdo pořídit varany, můžu se s vámi podělit o pár dobrých rad. Jelikož varani jsou masožravci, kteří svoji potravu trhají – musíte více dbát na čistotu a dezinfekci. Já jako potravu podávám myši a jejich holata.

přečíst článek

Strašilky

27.01.2020

Chov strašilek není nijak náročný. Patří mezi tropický hmyz, který vypadá jako větvička, list, kůra a tím splývají s prostředím. Jsou to býložravci.

přečíst článek

Mazlíčci do malého bytu – Frenklin a Charlotta

18.11.2019

Když jsem se přestěhovala do svého nového bytu, hledala jsem nějakého mazlíčka, kterého bych si mohla pořídit. Nejprve jsem si pořídila akvárko a rybičky. Po té jsem zjistila, že jsou jen na okrasu a je s nimi nuda a moc práce. Proto jsem akvárium zrušila.

přečíst článek

Agama kočinčinská

15.10.2019

Máme doma mazlíčka jménem Fiona, je to agama kočinčinská, někdo používá i vodní. Protože je v krásné zelené barvě, dostala jméno právě Fiona. Bydlíme spolu už skoro rok a děláme si radost navzájem.

přečíst článek

Agáta – agama vousatá

23.09.2019

K vánocům jsme podarovali mým rodičům agamu vousatou. Jelikož si už dlouho přáli tuto nenáročnou ještěrku, přišlo nám to vhodné. Všechno potřebné měli načtené, místo na terárko bylo také připravené.

přečíst článek

Kdo chová oblovky, tak ví…

26.08.2019

Chováte někdo oblovky žravé? …tak víte své, jak je neustále udržovat v čistotě.

přečíst článek

Užovka červená

29.07.2019

Dobrý den, děkuji za přípravky firmy AromaFauna. Musím vám napsat, jak pomáhají u nás doma. Mám užovku červenou (věk 2 roky).

přečíst článek

Moje začátky s Aromafaunou

11.06.2019

U kamarádky jsem si přečetla časopis pro zdraví a krásu Aromaterapie Karel Hadek, kde jsem objevila přípravky pro zvířata.

přečíst článek