AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - kočky

Jsou éterické oleje pro kočky opravdu nebezpečné?

06.02.2018

Často odpovídám na dotazy, jak je to s používáním éterických olejů u koček. Chovatelé se setkávají s varováním, jak jsou éterické oleje pro zvířata nebezpečné – a pro kočky obzvlášť. Dohledat podrobnější informace je však složitější.

přečíst článek

Paragán aneb péče o kotě

04.09.2017

Příznivci AromaFauny, kteří sledují náš facebook si jistě všimli, že se náš zvířecí kolektiv rozrostl o dalšího člena. K agamě Agátě, briardím dámám Letitii a Káče na nějaký čas přibyl kocourek Paragán, kterého mi manžel donesl na konci května.

přečíst článek

Silice a kočky

04.01.2016

Milá paní Švorcová, chtěla bych se s Vámi podělit ostřípekzkušeností s éterickým olejem a kočkami.

přečíst článek

Kočičí aromaterapie aneb kočičí TC

04.01.2016

Prvním miláčkem zapojeným do tajemství aromaterapie byla naše kočička Čiko. Díky preparátu Urinstop se nám podařilo uchránit čalouněný nábytek před značkováním a ji před perzekucí z naší strany. Účinnost preparátů jsme si ověřili i na našem zánovním kocourovi, který čalounění sice trhá, ale nechává bez mokrých stop.

přečíst článek

Urinstop a značkování kocourka

04.01.2016

Máme chovatelskou stanici ragdollů a máme také vlastního kocourka. Bohužel, jak už to k tomu patří, zhruba po prvním roce začal značkovat.

přečíst článek

Ušní kapky a kočičky

04.01.2016

S velkou zvědavostí jsem vyzkoušela pro své kočičky ušní kapky Fauna Otis.Protože ouška čistíme často,chtěla jsem něco šetrného a jemného čistě na přírodní bázi.

přečíst článek