AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - kočky

Kocour jménem Filip

15.07.2019

Černobílý kocour, doslova vypiplaný na umělém mléce. Babičky společník a kamarád naší fenky.

přečíst článek

Aromafauno – děkujeme!

09.05.2018

Jednoho nešťastného dne si náš milovaný kocour Charlie (rozmazlený modrý Briťák) zlomil packu na zadní noze. Samozřejmě následovala nákladná operace a po ní stejně nákladná a dlouhá rekonvalescence doprovázená častými převazy.

přečíst článek

Jsou éterické oleje pro kočky opravdu nebezpečné?

06.02.2018

Často odpovídám na dotazy, jak je to s používáním éterických olejů u koček. Chovatelé se setkávají s varováním, jak jsou éterické oleje pro zvířata nebezpečné – a pro kočky obzvlášť. Dohledat podrobnější informace je však složitější.

přečíst článek

Dobrý den Anatoliji a Oksano.

11.05.2017

Když jsem od Vás po první návštěvě odjížděla, od Anatolije jsem pro sousedovu kočku Ňušu dostala CANDIOL a MANDLOVÝ OLEJ.

přečíst článek

Silice a kočky

04.01.2016

Milá paní Švorcová, chtěla bych se s Vámi podělit o střípek zkušeností s éterickým olejem a kočkami.

přečíst článek

Kočičí aromaterapie aneb kočičí TC

04.01.2016

Prvním miláčkem zapojeným do tajemství aromaterapie byla naše kočička Čiko. Díky preparátu Urinstop se nám podařilo uchránit čalouněný nábytek před značkováním a ji před perzekucí z naší strany. Účinnost preparátů jsme si ověřili i na našem zánovním kocourovi, který čalounění sice trhá, ale nechává bez mokrých stop.

přečíst článek

Urinstop a značkování kocourka

04.01.2016

Máme chovatelskou stanici ragdollů a máme také vlastního kocourka. Bohužel, jak už to k tomu patří, zhruba po prvním roce začal značkovat.

přečíst článek

Ušní kapky a kočičky

04.01.2016

S velkou zvědavostí jsem vyzkoušela pro své kočičky ušní kapky Fauna Otis.Protože ouška čistíme často,chtěla jsem něco šetrného a jemného čistě na přírodní bázi.

přečíst článek