AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro kočky doporučujeme

Urinstop

26.11.2019

Je 7:00. Otevíráte oči, cítíte se krásně. Nebe je blankytně modré, slunce začíná příjemně vyhřívat vaši oblíbenou verandu. Připravíte si fit snídani, protože žijete zdravě, kávičku a jdete si tam sednout.

přečíst článek

JAK NA ZDRAVÉ ZUBY

08.10.2019

Na počátku kočičího života je dáseň hlaďoučká, růžová a zcela bez zubů. Do 6. týdne života se jim prořeže 26 dočasných zubů. K jejich výměně za zuby stálé dochází v 5. měsíci, což může mít za následek neklid, zvýšenou teplotu a nezvyklé mňoukání.

přečíst článek

DERMATITIDY U KOČEK

30.09.2019

Kožní problémy se u koček vyskytují v hojné míře. Nepříjemné změny na kůži způsobuje reakce na okolní prostředí, kvalitu krmiva, parazity i kvasinkové a bakteriální infekce.

přečíst článek

Můj zamilovaný kocour

22.07.2019

Před dvěma lety jsem dostala od kolegů dárek v podobě půlročního vykastrovaného kocourka z depositu. Šok to byl opravdu velký, ale co, byl to krásný krémový kocourek s vystrašenýma očima.

přečíst článek

Domov se zvířaty

18.06.2019

Jste rodina zvířecích milovníků? Máte svoje chlupáče doma i na zahradě? Nezapomeňte na hygienu!

přečíst článek

Help! Help! HELP BALZAM na HOT SPOT u kocoura!

05.02.2019

Z aromafauňáckého kotěte Paragána, kterého jsem vypiplala od malého nechtěného kotěte (vše jste sdíleli se mnou v minulých článcích), je už dospělý vesnický kocour.

přečíst článek

Šanta kočičí bylinka nejen pro kočky

06.11.2018

Šanta kočičí (latinsky Nepeta cataria) není úplně neznámá bylinka. Víte však, že kromě působení na chování koček má i řadu dalších zajímavých vlastností?

přečíst článek

Laboratoř potvrzuje: éteráky opravdu fungují i proti plísním

09.05.2018

Pro naše věrné zákazníky to není zas takové překvapení – vždyť řada z Vás má vyzkoušené přípravky MYKOSAN-‑N a MYKOSAN-‑H určené pro péči o pokožku a nehty trpící plísňovým onemocněním.

přečíst článek

Ušní olej – nejen prevence potíží s ušima

07.12.2017

Potíže s ušima umí psy i kočky pěkně potrápit. Některá psí plemena s převislýma ušima jsou díky jejich anatomické stavbě k těmto problémům vyloženě předurčena.

přečíst článek

Paragán aneb péče o kotě

04.09.2017

Příznivci AromaFauny, kteří sledují náš facebook si jistě všimli, že se náš zvířecí kolektiv rozrostl o dalšího člena. K agamě Agátě, briardím dámám Letitii a Káče na nějaký čas přibyl kocourek Paragán, kterého mi manžel donesl na konci května.

přečíst článek