AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Můj zamilovaný kocour

22.07.2019

Můj zamilovaný kocour

Bydlí se mnou nebo já s ním?

Před dvěma lety jsem dostala od kolegů dárek v podobě půlročního vykastrovaného kocourka z depositu. Šok to byl opravdu velký, ale co, byl to krásný krémový kocourek s vystrašenýma očima.

 

A tak to všechno začalo 

Výbava, strava a vše potřebné kolem. Jelikož si začal vynucovat moji pozornost, byl k večeru a v noci k nesnesení. Kousání, škrábání a útočení bylo na každodenním pořádku. Zjistila jsem, že na kočky blahodárně působí šanta a kozlík lékařský. Šantu jsem donesla v podobě hraček, které mají velký úspěch  Můj kocourek preferuje, když jsou tam ještě navíc pírka. To se pak může zbláznit.

Ovšem, když jsem mu nyní donesla nový přípravek TOMMY LOVE firmy Aromafauna, děly se věci. Já osobně jsem nebyla nadšená z vůně kozlíku lékařského, ale…  Nejdříve jsem mu dala lahvičku jen očuchat, což se mu líbilo. Pak jsem aplikovala přípravek TOMMY LOVE na škrabadlo, do pelíšku i na hračku a jen jsem žasla. Kocour se začal po škrabadle lísat, točit a válet. Pak vyhledával po bytě tuto vůni a vše opakoval, jak v pelíšku, tak i s hračkou. Nevěřila jsem svým očím „Ono to funguje!“

A je klid… mám doma zamilovaného kocoura a já jsem spokojená.

 

Šárka Kapuciánová