AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro kočky

Aromaterapeutické přípravky vhodné pro ošetřování koček

 

Ústní přípravky

Zubní kámen, páchnoucí dech, či záněty dásní – nejčastější potíže našich mazlíčků při špatném dodržování ústní hygieny. AROMAFAUNA vyvinula přípravky, které mohou zvířeti pomoci od těchto problémů. Aplikace přípravků je přitom velmi rychlá a snadná.

 

 

 

PŘÍPRAVKY PRO UŠI A NOS

I naše domácí mazlíčky občas trápí rýma a nachlazení. Zvířata trpí problémy jako ušní svrab či neprůchodnost slzných kanálků. Naše přípravky mohou díky svému složení optimalizovat fyziologické funkce sliznic a kůže. 

 

 

HOJIVÉ BALZÁMY

Masážní hojivé balzámy se osvědčily především při péči o zvířecí pokožku po operacích, se sklony ke svědění. Jsou vhodné i při výskytu bakterií a plísní či k ošetření análních žláz.

 

 

 

 

MASÁŽNÍ PŘÍPRAVKY

Masáže jsou prospěšné a blahodárné pro zvířata ve vyšším věku se sklony k bolestivým stavům kloubů a svalů, ale i pro zvířata, která se aktivně věnují různým náročnějším fyzickým aktivitám.

 

 

 

MYCÍ OLEJE

Mycí oleje jsou alternativou běžných šamponů obsahujících tenzidy, které narušují přirozený chemismus pokožky i chlupu. Mycí oleje nesmývají přirozený ochranný film pokožky a srsti. Díky tomu je srst přirozeně lesklá a následné fénování a česání je podstatně jednodušší. Důležité je, že ačkoliv se jedná o oleje, srst po jejich použití není mastná a nepramínkuje. Pomocí mycích olejů jsme schopni zvířatům pomoci od blech a jiných parazitů, či potíží s citlivou pokožkou.

 

 

 

 

 

PŘÍPRAVKY NA SRST A POKOŽKU

Rozčesávání srsti a udržení jejího zdravého vzhledu bývá oříšek. Přípravky na srst a pokožku obsahují oleje nejvyšší kvality a důležitý panthenol. Díky této kombinaci brání přípravky utváření dredů, chlup získává přirozený lesk a neláme se.

 

 

 

 

 

SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVKY

V průběhu života zvířat se vyskytují speciální situace, které je třeba řešit jak jinak než speciálními přípravky. Ať už se jedná o období hárání, značkování teritorií či ochranu před klíšťaty a parazity. 

 

 

 

 

DIETETICKÉ PŘÍPRAVKY

Základem zdravého zvířete je silný imunitní systém. Podpořte jeho funkci schválenými dietetickými přípravky. 

 

 

 

 

PŘÍPRAVKY NA PACKY

Ochrana pokožky na packách je důležitá nejen v zimě, kdy jsou cesty sypány solí či pískem. Pokožka pacek je silně namáhaná i při sportech jako agility, caniscross apod. Proto AROMAFAUNA vyvinula řadu přípravků vhodnou k péči o packy. 

 

 

 

DEZINFEKČNÍ PŘÍPRAVKY

Bakterie, viry, plísně či paraziti jsou našimi stálými společníky. V různých vývojových stádiích přežívají dlouhodobě v našem prostředí - v kobercích, pelíšcích apod. Je tedy namístě ošetřovat tyto předměty dezinfekčními přípravky tak, aby nedocházelo k dalšímu šíření těchto stadií do okolí.