AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro drobná zvířata doporučujeme

MALOKLUZE

12.05.2021

Charakteristickým znakem hlodavců a zajícovců je tvar a uspořádání zubů.

přečíst článek

PODODERMATITIDA

29.03.2021

je poměrně časté onemocnění kůže, svalů, šlach a kloubů, vyskytující se na končetinách morčat. Příčinou vzniku bývá poranění tlapky v důsledku velkého tlaku.

přečíst článek

ZAKRSLÝ KRÁLÍK

03.03.2021

Možná právě vy přemýšlíte, že toto zvířátko potěší vaše dítě.

přečíst článek

Ušní svrab králíků

22.01.2021

Svrab je kožní onemocnění způsobované roztoči, kteří žijí na povrchu kůže, někteří si v kůži budují chodbičky. Některé druhy těchto roztočů jsou vázané na konkrétní druhy zvířat, některé mohou žít na více hostitelských druzích.

přečíst článek

FRETKA DOMÁCÍ – MAZLÍČEK PRO POKROČILÉ

04.01.2021

Fretky patří mezi oblíbené domácí mazlíčky. Jsou velmi učenlivé a zábavné. Pověstné jsou především svou schopností prozkoumat každou skulinku bytu a zcizením všech předmětů, které dokážou unést ve své zubaté tlamičce.

přečíst článek

KONEC se značkováním!

17.09.2020

Je to náš kamarád, který má sice svůj prostor v kleci, ale většinu času tráví s námi v bytě na volno. Je mu nyní rok a začal nám značkovat na různých místech v bytě. Začalo to občas po návštěvě kamarádky s jejím pejskem – Bišonkem.

přečíst článek

Plísňová onemocnění kůže u drobných zvířat

04.08.2020

Dermatofytóza – pod tímto názvem se skrývá plísňové onemocnění kůže, jehož původcem je skupina plísní označovaných jako dermatofyta. Napadají rohovějící část pokožky, ale i jiné kožní struktury, jako např. chlupy.

přečíst článek

HRAČKY PRO DROBNÁ ZVÍŘATA

20.04.2020

Pořídíte si drobného hlodavce, veškeré vybavení, kvalitní krmení, napáječku s VITAMÍNEM C i domeček a těšíte se na společné soužití. Po čase se vám zdá, že mu stále něco chybí?

přečíst článek

Drobní hlodavci – barevné myši

07.04.2020

Někdo bere myš jako škůdce a někdo zase jako domácího mazlíčka. Myšky se chovají nejlépe ve skupinách, jako ve volné přírodě.

přečíst článek

PAPENDO – podpora zdravého trávení pro ptáky a drobné savce

09.03.2020

Potíže se zažíváním mají i drobní ptáci. Díky tomuto problému začala spolupráce s Ing. Janou Kamberskou, dlouholetou chovatelkou papoušků a exotických ptáků.

přečíst článek