AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro drobná zvířata doporučujeme

NEJČASTĚJŠÍ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY KRÁLÍKŮ. Jak mohou pomoci přípravky s éterickými oleji?

02.12.2022

Králíci jsou velice citliví na toxiny z plísní a při zanedbané hygieně se zvyšuje pravděpodobnost rozvoje infekcí dýchacího a trávicího systému. Jak poskytnout králíkům co nejlepší hygienické podmínky a jak vám s tím mohou pomoci přípravky AROMAFAUNA?

přečíst článek

NUDÍTE SE? POŘIĎTE SI POTKANA!

24.01.2022

Zvažujete pořízení nějakého drobného domácího mazlíčka? Pak věřte, že potkan není vůbec špatná volba, byť bývá často spojován s nemocemi, špínou a zápachem. To je ale omyl...

přečíst článek

JSTE NACHLAZENÍ? DRŽTE SE DÁL OD FRETEK!

20.01.2022

Fretky jsou úžasná domácí zvířátka! Jsou hravá, legrační, mazlivá, někdy i trochu zákeřná. S nadšením s vámi sdílí oblečení, batohy, kabelky i postel. Ale pozor! S fretkami můžete sdílet i lidské nemoci!

přečíst článek

MORČATA - JAKÉ KOŽNÍ POTÍŽE JE MOHOU TRÁPIT?

20.01.2022

Stejně jako u řady jiných onemocnění platí, že nemoci kůže mají lehčí průběh u zdravého, kvalitně krmeného jedince chovaného v odpovídajícím prostředí než u morčete ve špatné kondici žijícího v nevyhovujících hygienických podmínkách.

přečíst článek

MALOKLUZE

12.05.2021

Charakteristickým znakem hlodavců a zajícovců je tvar a uspořádání zubů.

přečíst článek

PODODERMATITIDA

29.03.2021

je poměrně časté onemocnění kůže, svalů, šlach a kloubů, vyskytující se na končetinách morčat. Příčinou vzniku bývá poranění tlapky v důsledku velkého tlaku.

přečíst článek

ZAKRSLÝ KRÁLÍK

03.03.2021

Možná právě vy přemýšlíte, že toto zvířátko potěší vaše dítě.

přečíst článek

Ušní svrab králíků

22.01.2021

Svrab je kožní onemocnění způsobované roztoči, kteří žijí na povrchu kůže, někteří si v kůži budují chodbičky. Některé druhy těchto roztočů jsou vázané na konkrétní druhy zvířat, některé mohou žít na více hostitelských druzích.

přečíst článek

FRETKA DOMÁCÍ – MAZLÍČEK PRO POKROČILÉ

04.01.2021

Fretky patří mezi oblíbené domácí mazlíčky. Jsou velmi učenlivé a zábavné. Pověstné jsou především svou schopností prozkoumat každou skulinku bytu a zcizením všech předmětů, které dokážou unést ve své zubaté tlamičce.

přečíst článek

KONEC se značkováním!

17.09.2020

Je to náš kamarád, který má sice svůj prostor v kleci, ale většinu času tráví s námi v bytě na volno. Je mu nyní rok a začal nám značkovat na různých místech v bytě. Začalo to občas po návštěvě kamarádky s jejím pejskem – Bišonkem.

přečíst článek