AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro drobná zvířata

Jak pečovat o drobná zvířata

 

drobni 

SMĚSI ÉTERICKÝCH OLEJŮ

AROMATERAPIE FAUNA VYUŽÍVÁ DARŮ PŘÍRODY, ABY VYTVOŘILA RŮZNÉ SMĚSI ÉTERICKÝCH OLEJŮ S ŠIROKÝM POLEM PŮSOBNOSTI

 

 

 

Dekorativní a dřevěné předměty

Směsi éterických olejů s širokým polem působnosti jsou aplikovatelné na různé druhy dřevěných předmětů a dekorací.

 

 

DŘEVĚNÝ PŘEDMĚT

 

 

OSVĚŽOVAČE  VZDUCHU

LIKVIDÁTORY PACHŮ, KTERÉ BYLY VYTVOŘENY PRO PŘÍJEMNÉ PROVONĚNÍ NAŠICH DOMOVŮ 

 

 

 

 

DIETETICKÉ PŘÍPRAVKY

Základem zdravého zvířete je silný imunitní systém. Podpořte jeho funkci schválenými dietetickými přípravky. 

 

 

 

 

 

 

SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVKY

V průběhu života zvířat se vyskytují speciální situace, které je třeba řešit jak jinak než speciálními přípravky. Ať už se jedná o období hárání, značkování teritorií či ochranu před klíšťaty a parazity.  

 

 

URINSTOP 

 

 

 

 

DEZINFEKČNÍ PŘÍPRAVKY

Bakterie, viry, plísně či paraziti jsou našimi stálými společníky. V různých vývojových stádiích přežívají dlouhodobě v našem prostředí - v kobercích, pelíšcích apod. Je tedy namístě ošetřovat tyto předměty dezinfekčními přípravky tak, aby nedocházelo k dalšímu šíření těchto stadií do okolí.

 

 

 

 

HOJIVÉ BALZÁMY

Masážní hojivé balzámy se osvědčily především při péči o zvířecí pokožku po operacích, se sklony ke svědění. Jsou vhodné i při výskytu bakterií a plísní či k ošetření análních žláz.

 

 

 

 

 

MYCÍ OLEJE

Mycí oleje jsou alternativou běžných šamponů obsahujících tenzidy, které narušují přirozený chemismus pokožky i chlupu. Mycí oleje nesmývají přirozený ochranný film pokožky a srsti. Díky tomu je srst přirozeně lesklá a následné fénování a česání je podstatně jednodušší. Důležité je, že ačkoliv se jedná o oleje, srst po jejich použití není mastná a nepramínkuje. Pomocí mycích olejů jsme schopni zvířatům pomoci od blech a jiných parazitů, či potíží s citlivou pokožkou.

 

 

 

 HY-DERMAL

 

 

HY-NEDEMOD

 

 

 

PŘÍPRAVKY NA SRST A POKOŽKU

Rozčesávání srsti a udržení jejího zdravého vzhledu bývá oříšek. Přípravky na srst a pokožku obsahují oleje nejvyšší kvality a důležitý panthenol. Díky této kombinaci brání přípravky utváření dredů, chlup získává přirozený lesk a neláme se.

 

FELLEOL

 

 

 

 

 

 

 

Ústní přípravky

Zubní kámen, páchnoucí dech, či záněty dásní – nejčastější potíže našich mazlíčků při špatném dodržování ústní hygieny. AROMAFAUNA vyvinula přípravky, které mohou zvířeti pomoci od těchto problémů. Aplikace přípravků je přitom velmi rychlá a snadná.

 

 

 

 

Přípravky pro uši a nos

Potíže s ušima umí potrápit psy, kočky, králíky, koně i další druhy zvířat. Ušní oleje jsou vhodné nejen pro preventivní péči, ale mohou pomoci i při zánětu nebo některých parazitárních onemocněních. 

Nosní sliznice zvířat může být negativně ovlivňována nízkou vlhkostí vzduchu. Následně je náchylnější k infekci. V těchto případech využijte nosní olej.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Směsi éterických olejů - antipazitní a uklidňující

Aromaterapie fauny využívá darů přírody, aby vytvořila různé směsi éterických olejů s širokým polem působnosti. Při používání koncentrovaných éterických olejů doporučujeme opatrnost.

 

ENDOPARAZIN

 

ANTIPARAZIN

 

INSEKTIN

 

GELSINEX

 

TROPFINOL

 

REPELIN

 

 

FAUNA HAPPY