AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

NEDUH JMÉNEM MALASSEZIÓZA

20.01.2023

S touto kvasinkovou infekcí se setkáváme převážně u koček a psů. Kvasinky se vyskytují běžně v zevním zvukovodu, análních váčcích, okolí análního otvoru a vulvy. Jak se malassezióza projevuje?

přečíst článek

JAK PŮSOBÍ ÉTERICKÉ OLEJE NA PARAZITY?

18.01.2023

Mezi nejotravnější vnější parazity patří komáři, ovádi, klíšťata, vši a všenky či muchničky. Rostliny si proti tomuto typu škůdců vytvořily obranný mechanismus v podobě éterických olejů. Jak na parazity působí?

přečíst článek

ÚČINKY PANTHENOLU NA NEKVALITNÍ SRST

18.01.2023

D-panthenol je složka silně podporující hydrataci. Má protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky. Pro svou účinnost, přitom jemnost a nedráždivost, je panthenol využíván i v přípravcích pro zvířata. Pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku a pečovat o kůži a srst. Je tak složkou jednak kosmetických přípravků pro péči o srst (nejen) výstavních zvířat.

přečíst článek

KTERÉ ROSTLINNÉ OLEJE JSOU VHODNÉ PRO ZVÍŘATA?

18.01.2023

Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Některé rostlinné oleje ale nabízí víc, než jen zdroj energie. Obsahují vitamíny rozpustné v tucích a další antioxidanty. A pokud krmíte systémem BARF, je výběr kvalitních olejů důležitým doplněním.

přečíst článek

PSÍ DÁRCI KRVE

15.12.2022

Krev je životodárná tekutina, která ke tkáním a orgánům přivádí kyslík, živiny, vitamíny či hormony, odvádí zplodiny metabolismu nebo pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Stejně jako u lidí i u psů mohou někdy nastat situace, kdy je nezbytná její transfuze. Chcete-li vašeho psího parťáka udělat hrdinou, AROMAFAUNA vám bude držet palce a navíc vám pomůže o pejska správně pečovat během celého dárcovství.

přečíst článek

VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO NAŠE MAZLÍČKY

15.12.2022

Každý milovník zvířat přemýšlí, jak udělat krásné Vánoce také svým mazlíčkům, ať už se jedná o psy nebo kočky. Proč jim tedy tento čas nezpříjemnit různými dobrůtkami?

přečíst článek

KTERÉ ROSTLINNÉ OLEJE JSOU VHODNÉ PRO ZVÍŘATA?

03.12.2022

Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Zejména v období intenzivní fyzické aktivity, při závodech, v rámci pracovního využití, ale i v době gravidity a laktace jsou energetické nároky na krmivo zvýšené.Oleje mají v krmivu zásadní úlohu jako zdroj energie. Zejména v období intenzivní fyzické aktivity, při závodech, v rámci pracovního využití, ale i v době gravidity a laktace jsou energetické nároky na krmivo zvýšené.

přečíst článek

NOVINKY V PRODEJI!

03.12.2022

Přípravky AROMAFAUNA nabízí zvířatům i jejich chovatelům řadu zdravotních benefitů. Nአsortiment se před Vánocemi rozrostl o 4 nové produkty! Prošly schválením Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

přečíst článek

VÁNOČNÍDÁREK PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY? SADA AROMAFAUNA!

02.12.2022

Psi a kočky jsou milovanými členy rodiny. Určitě přemýšlíte, co by jim Ježíšek mohl nadělit pod stromeček. Vyzkoušejte sadu oblíbených přípravků AROMAFAUNA!

přečíst článek

HERBÁŘ - KOPAIVA

02.12.2022

Kopaivový éterický olej přináší podporu při žaludečních vředech, zánětech všeho druhu, plísňových onemocněních nehtů a úlevu od bolestí všeho druhu. Má prokázaný gastroprotektivní účinek.

přečíst článek