AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Ke zvířatům zase o krok blíž díky České televizi

03.12.2015

Ke zvířatům zase o krok blíž díky České televizi

Téma aromaterapie pro zvířata zaujalo scenáristku ČT 1 paní Gabrielovou a po konzultaci s paní dramaturgyní Hájkovou a režisérkou Cingrošovou a se rozhodly natočit příspěvky pro chovatelský pořad Máte mě.

 

 

Pořadem provází Václav Vydra, velký milovník zvířat, hlavně koní, který projevil velký zájem o možnosti aromaterapie nejen při natáčení. Byl mi milým a trpělivým společníkem. Celé natáčení probíhalo v klidném duchu, což jsme všichni velice ocenili. Zvířátka byla klidná, psí holky obdivovaly morče a králíka, kočka vznešeně okukovala psí holky..papoušci pěkně pózovali.

 


Pokud byste chtěli pořad vidět, uvede jej Česká televize na ČT2 v čase 11:45 hodin v termínu 13.2.2011..
Aromaterapie je zajímavé a rozsáhlé téma, široký obor…přiblížit aromaterapii pár slovy je velice obtížné..o tom jsem se opět přesvědčila..v závěru, již natáčení končilo, pan kameraman Janoušek pronesl:,,Ale já stále nevím co s tou aromaterapií, já jako lajk myslel, že jsou to vůně..“

 


Velice děkuji Daniele Čermákové, Martě Němcové,Lucii Horáčkové, Janě Suché, které se natáčení zúčastnily a propůjčily zvířátka, která kosmetikou AromaFauna ošetřují.

 


Děkuji i celému natáčecímu týmu za jejich trpělivost a zájem o aromaterapii pro zvířata.

 

Pořad zde. 

 

Michaela Švorcová