AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Kosmetika šampionů

Artico Danetta Goddess

artico_danetta_goddess

Artík  je koupaný v mycích olejích AromaFauna. Do svých 9. měsíců se předvedl na devíti výstavách. Ve třídě štěňat a dorostu získal:

2x BIS PUPPY       1. místo

4x BIS DOROST    1. místo

2x BIS DOROST    3. místo

Daniela Čermáková

 

 

 

Bolonky

bolonky1Chovatelkou plemene Ruská barevná bolonka s PP jsem již několik let. Jde o psíka malého vzrůstu, do 5 kg váhy, pro kterého je charakteristická dlouhá, hustá, vlnitá, různobarevná srst.

 

Mám dvě fenky s průkazem původu, se kterými jezdím na výstavy a proto je pro mě velice důležité, aby byly v kondici a měly krásnou a kvalitní srst, odpovídající standartu.

 

Bohužel již od počátku chovu jsem se potýkala s problémy spojenými s kvalitou srsti. Srst byla suchá, lámavá, polétavá a špatně se rozčesávala. Kůže byla suchá a tvořily se lupy . Důsledkem toho se fenky ve zvýšené míře škrábaly. Velmi mě to trápilo a tak jsem hledala řešení jak fenečkám pomoci. Strávila jsem opravdu mnoho času na internetu hledáním nových šamponů a přípravků k ošetření problematické srsti. Musím říct, že jsem vyzkoušela mnoho přípravků od různých uznávaných značek (od Pure Pows, All systéms, Biograamu až po veterinární a senzitivní šampony). Nutno podotknout, že tyto značky osvědčené dlouholetými chovateli, našim fenkám prostě nevyhovovaly.

 

bolonky2Byla jsem již hodně zoufalá, když jsem náhodou na jedné psí diskuzi narazila na téma MYCÍCH OLEJŮ OD AROMAFAUMY. Diskuze mě velice zaujala, zejména tehdy, když jsem četla jen samé kladné příspěvky , týkající se zkušeností s těmito přípravky. Na přiložených fotografiích pejsků koupaných v těchto přípravcích byla vidět již na první pohled změna k lepšímu.

 

Neváhala jsem a po pečlivém přečtení stránek prodejce a návodů jsem objednala MYCÍ OLEJ. Ihned po převzetí doručeného balíčku jsem se pustila do koupání fenek. Již u koupání mě udivilo, že pěkně držely a neutíkaly z vany. Bylo vidět, že koupání je pro ně příjemné. Moje radost se zdvojnásobila po vyfénování. Srst byla nádherně nadýchaná, nepoletovala, měla vysoký lesk a  přitom vůbec nebyla mastná. Také kůže byla bez lupů. Navíc žádné přeparfémování, jen lehký a příjemný závan bylinek. Nyní oleje používám s úspěchem 3. měsíc a musím říct, že mé fenečky jsou spokojené.  Zmizel nepříjemný pocit svědění ze suché kůže a tím pádem se přestaly i škrábat. Tím, že jsou spokojené moje fenečky, které miluji a chci pro ně jen to nejlepší, jsem spokojená i já. Konečně po dlouhém hledání a zkoušení jsem našla tu správnou kosmetiku, která vyhovuje a prospívá jejich srsti.

 

bolonky3Já určitě u této kosmetiky zůstanu a vřele doporučuji všem chovatelům, kteří se potýkají se stejnými problémy, aby MYCÍ OLEJE alespoň vyzkoušeli a tím se sami přesvědčili o jejich účinku.

 

Přeji AROMAFAUNĚ mnoho úspěchů v prodeji a mnoho dalších spokojených zákazníků.

 

 

Michala Valentová a její ruské holky Kaira a Betty / www.russkaya.webnode.cz