AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - ptáci

Imunita je důležitá

17.02.2020

Máme doma papouška žako, kterému jsou dva roky. Vše bylo v pořádku, dokud nezačal pokašlávat. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit – papoušek a kašle? Oslovila jsem nejdříve chovatele o radu, který nám doporučil raději veterináře.

přečíst článek

Jak nám pomohla Aromafauna?

04.11.2019

Dobrý den, musím vám poděkovat za hezký článek o velkých papoušcích – Ara. Velice mě to potěšilo, protože v dnešní době se setkáváme v obchodech se zvířaty pouze s malými a středními papoušky.

přečíst článek

Papoušci - moje zkušenost

08.10.2019

Dobrý den, chci se s vámi podělit o moji zkušenost s chováním papoušků Kakariki rudočelý. Chovám tyto papoušky, ale momentálně si sami papoušci vyřadili jednoho jedince, kterého začali trápit.

přečíst článek

KAKADU vs SLEPICE

19.08.2019

Dobrý den, jelikož jsem celý život měla na zahradě pouze hospodářská zvířata, moc jsem neřešila větší péči o ně. Prostě jen to nejnutnější a hotovo.

přečíst článek

Poděkování

22.07.2019

Můj papoušek alexandr malý „Lexík“ se skoro celý oškubal. Bylo to děsivé, proto jsem zkoušela vyhledávat přípravky na pomoc.

přečíst článek

Papoušek žako ,,Oliver,,

21.05.2019

Při mé práci v obchodě se zvířaty jsem se setkala s velice častým problémem: „Můj papoušek se zase škube! Co s tím?“

přečíst článek

Chov papoušků

14.01.2017

Chovem papoušků se naše rodina zabývá více než třicet pět let. Během této doby byla problematika odčervování vždy významným faktorem dobré kondice chovaných jedinců i úspěšných odchovů další generace. Významnou roli v našem případě hraje i skutečnost, že papoušky chováme ve venkovních voliérách a že chováme australské druhy papoušků, které velmi rádi tráví čas hledáním něčeho dobrého na zemi. Tato činnost je spojena s přehrabováním půdy a tím se pravděpodobnost nákazy zvyšuje na maximum.

přečíst článek

Prevence a spokojená zvířátka

05.01.2016

Představte si Zoo obchod o 300 m2.Trvale je zde velké množství různých druhů zvířat. Akvária s různobarevnými rybkami, hadi, želvy, leguáni, morčata, křečci, králíčci, myšky, opice, psouni, drobné exotické ptactvo

přečíst článek