AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

HAF,HAF - díky!!!

11.02.2017

HAF,HAF - díky!!!

Před 4 měsíci přibylo do naší rodiny chlupaté štěstí. Jmenuje se Agluška, je to fenečka Jacka Russel teriér. V té době jsem už věděla ze školení o přípravcích pro zvířátka, které se chystaly k uvedení na trh. Hned jsme začali používat....

 

 

...Fauna Pads na pacičky a samozřejmě úžasný HY-INSEKTIN - na koupání. Věděli jsme, že si pořizujeme temperamentní rasu. Máme totiž hyperaktivní dceru, tak aby se ta aktivita vynulovala (nebo znásobila)!? To jsme netušili, jak se ta energie může projevit i nesprávným směrem. Na vycházce nám Aglí „lítala“ po lukách, kde byly lehce zamrzlé kaluže. Jedna se pod ní probořila a nožka jí zajela pod led – jiný pes by možná počkal, až přiběhne „páníček“. Ne naše Aglí! Nožku vytrhla a RTG ukázal, že si jí zlomila.
 
 
 
Kdo měl operovaného pejska, ví, co to je, když si přinesete domů vyděšený a obvázaný 4 měsíční uzlíček po operaci. Jizvu má Agluška skoro přes celou zadní nožku. Hned jsem psala Míše do poradny Aromafauny, jak co nejvíc pomoci té naší pacientce. Něco mě napadalo, ale jistá jsem si nebyla. Míša obratem poradila – použít levandulový éteráček a Balsam Intimiss. Do vody na pití Eleuterococc. Vše jsme poctivě dávkovali a pan doktor se už po týdnu divil, „jak se nám to krásně hojí!“ Žádný otok, žádný krevní výron!!!!! „Neuvěřitelné!“ Pak jsme dostali Help Balsam na vyzkoušení – tím teď jizvu mažeme. A občas masírujeme Cayathermem (zředěný mandlovým olejem ), abychom dostali nožku do formy. Protože už za měsíc naše dvě hyperaktivky (dcera i fenka) nastupují do „štěněcí Agility - školky“.
Díky Vám za to, že se máme kam obrátit, když je nám nebo našim blízkým ouvej!
 
 
 
Ivana Potměšilová a AGLIA LUNERO