AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

FAUNA CELIBAT

31.05.2017

FAUNA CELIBAT

Milé čtenářky a vážení čtenáři, vlastním malou smečku chlupatých mazlíčků plemene Shih-tzu. Jak fenky, tak i dva psy. Mám je moc rád a beru je jako členy rodiny. Problém nastal vždy, když nám nějaká fenka začala hárat.

 

 

Musel jsem kluky oddělit od smečky, a to nejenom na noc, ale i přes den. Byli smutní, že jsou zavření a nemůžou být s námi. Zkoušel jsem to řešit různými přípravky, ale pach hárající feny nic nepřebilo. Takže celé hárání bylo o hlídání psů před nechtěným krytím. Znamenalo to hlavně poslouchat jejich kňučení, štěkání a škrábání, bez možnosti si v klidu vyjít na procházku s celou smečkou a bez možnosti si v klidu dát třeba kávu. Na radu kamarádky jsem si pořídil přípravek FAUNA-CELIBAT. Moc jsem nevěřil tomu, že by to mohlo nějak pomoci. Ale byl jsem mile překvapen. Při dalším hárání jsem fenu několikrát denně ošetřil přípravkem FAUNA-CELIBAT na zadní části těla. Divil jsem se tomu, ale psi si fenky nevšimli až do cca 12 dne. Je pravda, že bych je samotné bez dozoru nenechal.

 

 

Není to antikoncepce!! Takže pokud jsem byl v zaměstnání, byli od sebe odděleni, ale pokud jsem byl doma, nemuseli být zavření, celibát byl výborným pomocníkem. Musím podotknout, že příjemně voní po mátě. V kritických dnech jsem fence dával „hárací“ kalhotky a FAUNA CELIBAT stříkal i přes ně. Díky tomu ani v těchto dnech nemuseli být kluci zavření a v době, kdy jsem byl doma, jsme moli být pohromadě. Přes rok už používáme FAUNA-CELIBAT a v době hárání některé fenky, nám ušetří 3 týdny problémů a hlídání.

 

 

Martin Šimčík, Chovná stanice od Otavy