AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Děkuji...

18.01.2017

Děkuji...

Milá Míšo, již čtvrtým rokem pracuji s úžasnou a pro mě jedinou kosmetikou pro naše zvířecí mazlíčky, s kosmetikou AROMAFAUNA.

 

Chtěla bych Ti touto cestou poděkovat za to, že jsi vytvořila kosmetiku, která nejenom úžasně pečuje o srst, ale řeší i spoustu zdravotních problémů. Před čtyřmi lety jsem si nevěděla rady s Danettkou, mojí psí slečnou, neustále se drbala, až do krve. Vyzkoušeli jsme hodně kosmetiky, i veterinární, a žádné zlepšení. Kamarádka mi dala kontakt na Tebe, prý ať zkusím bylinky. No taky jsem zkoušela, teď už vím, že ne vše, na čem je napsáno přírodní, jsou bylinky... Moc jsem nevěřila. V rukou jsem držela dva zelené katalogy aromaterapeutické kosmetiky AKH pana Karla Hadka, pročítala jsem, hledala něco pro zvířátka, a nic!!! Vzpomínám na náš první rozhovor, vysvětlení po telefonu mi nestačilo, a tak jsme se domluvily na semináři.

 

 

Až tam jsem pochopila, proč mi kamarádka dala katalogy kosmetiky pana Karla Hadka. AROMAFAUNA je nedílnou součástí kosmetiky AKH Karla Hadka. Super „spojení” Hadek-Švorcová. Hadkovy bylinky a Míšo, Tvé znalosti o potřebách zvířat. Jela jsem na seminář kosmetiky pro zvířata a poznala jsem kosmetiku, která tu je již spoustu let. Člověk nemá v životě ničeho litovat, ale já lituji, že jsem ji nepoznala dříve. Spoustu věcí bych řešila voňavěji a lépe a spousta zdravotních problémů by nebyla. Kdo tuto kosmetiku znal, chápu, že v ní koupal a ošetřoval i své zvířecí mazlíčky. Dělala bych to také, kdybych ji znala, a vůbec by mi nevadilo, že na mycím oleji na vlasy by bylo napsáno, že je i na psa. Ale je dobře, že jste vytvořili kosmetiku AROMAFAUNA a já mohu zákazníkům představovat kosmetiku pro zvířátka.

 

 

Zpočátku jsem nechápala – tenzidy, olej, voda, éterické oleje, ukázka koupání, nepění to? A jenom mycí olej stačí? Nic víc nepotřebuji? Domů jsem přijela s mycím olejem a hlavou jak „pátrací balon”. Hned jsem Danettku vykoupala, srst úžasná, jemná, lesklá a opravdu stačil jen mycí olej, žádný kondicionér, rozčesávač. Danettka vypadala spokojeně, žádné drbání. Čekala jsem, co bude v noci, kdy to bylo nejhorší. A opět žádné drbání, spokojeně spala. Chtěla jsem vědět víc, znovu slyšet o bylinkách, a tak jsme se domluvily na dalším semináři. Od té doby vlastně jenom v Libchavách proběhlo osm seminářů, kurzů a konzultací, přibývají stále noví lidé, mnozí se vrací a stejně jako já, Míšo, obdivujeme Tě, za Tvé znalosti o bylinkách, zkušenosti, rady.

 

 

Děkuji, že jsi vždy reagovala na potřeby našich zvířecích miláčků a zákazníků a vlastně jsi nám vyráběla a vyrábíš preparáty přímo „na tělo”, pomohla jsi nám vždy s problémem zdravotním, ale i výstavním. Připravila jsi balzámy, vosky, repelenty, dezinfekce, preparáty pro háravé feny, proti okusování, občůrávání, a mnoho dalších. A další nápady na Tebe chystáme. :-)

 

 

Děkuji, že jsem mohla i spoustu preparátů s Tebou „testovat” jak na sobě a rodině, tak i na zvířátkách, a být u vzniku preparátů a říci jak se mi to zdá a jak to „funguje”. I zákazníci mého salonu se vždy těší na nový preparát a společně diskutujeme, jak voní, jaká je po něm srst.

 

 

Nezapomenutelně úsměvné bylo pro mne testování ENDOPARAZIN na mé rodině, hlavně na synovi, který si stěžoval, že nemůže v práci komunikovat s lidmi, že jde z něho česnek.

 

Děkuji, že jsi stálý poradce na telefonu a díky Tobě a Tvým bylinkám jsem mohla pomoci spoustě zvířátkům od ekzémů, lupů, parazitů, zánětu oušek, hotspotů, k urychlení pooperačních stavů posílením imunity a rychlejšímu hojení jizev pomocí balzámů. Spokojenost majitelů pejsků a jejich „díky” je pro mě největší odměnou. Jinak se shodují, že jsi je mycími oleji pěkně rozmazlila, neboť nemusí česat, když se srst jejich miláčků necuchá.

 

 

Také děkuji za mého „aromašampiona” Artíčka, díky jednoduché úpravě v bylinkách jsou pro nás výstavy opravdu výlety a ne stres z rozčesávání a používání spousty chemie. Také díky Tvé kosmetice můžeme i v dlouhé srsti chodit denně na procházku a na zahradu. Právě na výstavách nás oslovuje spousta lidiček a obdivuje Artíkovu srst. A tak dokazujeme, že i v bylinkách se dá vystavovat a vyhrávat.

 

 

Děkuji, že můj psí salon krásně voní bylinkami a zákazníci jsou spokojení.

 

 

Díky Danettce jsem poznala paní Švorcovou a pana Hadka, prošla jsem všemi semináři a obdivuji znalosti Vás obou. AKHAROMAFAUNA je pro mě jedinou kosmetikou pro nás, lidi i zvířátka, a já Tobě a panu Hadkovi moc děkuji a těším se na další spolupráci.

 

 

Daniela Čermáková