AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - koně

REPELENT PRO KONĚ

26.04.2023

Novinka od AROMAFAUNY přípravek FLYOFF pomáhá odpuzovat obtížný hmyz. V oblibě ho mají především koňáci.

přečíst článek

JE NUTNÁ MASKA PROTI HMYZU?

13.05.2022

Jak chránit koně před otravným hmyzem? Jednou z možností je maska, která svůj účel plní, dokud není velké teplo. Potom začne spíš škodit a na řadu přichází směsi rostlinných a éterických olejů.

přečíst článek

GALA ARISTA DOPORUČUJE PŘÍPRAVKY PRO KONĚ

13.05.2022

Gala Arista je dvouletá klisna plemene český teplokrevník, která již rok pravidelně používá přípravky pro koně AROMAFAUNA. Jelikož je s nimi velmi spokojená, podělí se s vámi o své zkušenosti a také přidá pár užitečných tipů.

přečíst článek

PŘÍBĚH DAVIDA

22.07.2021

David-M je valach českého teplokrevníka, narozený v červnu 2000. Za svůj život absolvoval několik parkurových soutěží a dnes si již užívá zaslouženého odpočinku.

přečíst článek

„MÁM KONĚ Z KONĚ“

02.06.2020

Když líná pes, je to síla. Když líná kůň, máte z toho duchnu. Nekonečné čištění, chlupy až pod tričkem, o obličeji, když zafouká vítr, nemluvě.

přečíst článek

HELP BALZAM

11.11.2019

Dobrý den, reaguji na pořízený HELP BALZAM pro svého valacha, který tráví celé dny v přítomnosti dalších pěti koní.

přečíst článek

WILD HORSE

29.10.2019

Ahoj, mám doma koně. „Divokého“ koně, nezmara, milovníka rychlosti a dlouhých tras. Jízdárenské práci příliš neholduje, ale když už na ni dojde, obětavě zaklapne hlavu a šlape jak hodiny, neboť ví, že jen v takovém případě bude mít zase na dlouho klid.

přečíst článek

CESTA K AROMAFAUNĚ

24.06.2019

Hniloba kopyt. To je problém, který u svého koně řeším každou chvíli. Jakmile zaprší a voda se drží déle než 3-4 dny je vymalováno. Naopak v létě kopyta suchá, popraskaná a citlivá.

přečíst článek

Moje zkušenosti s aromafaunou

27.05.2019

Dlouhých a krásných deset let vlastním 12-ti letého valacha, křížence appaloossa X pony. Tato kombinace americké vytrvalosti a poníkovské tvrdohlavosti je někdy k neuvěření.

přečíst článek