AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Kočičí aromaterapie aneb kočičí TC

04.01.2018

Kočičí aromaterapie aneb kočičí TC

Prvním miláčkem zapojeným do tajemství aromaterapie byla naše kočička Čiko. Díky přípravku URINSTOP se nám podařilo uchránit čalouněný nábytek před značkováním a ji před perzekucí z naší strany. Účinnost přípravků jsme si ověřili i na našem zánovním kocourovi, který čalounění sice trhá, ale nechává bez mokrých stop. 

 


Velikost našeho bytu nedovoluje použití více záchodků pro obě kočky. A tak se musí naši miláčkové spokojit s jedním. To vedlo v minulosti k nesouladu a kočka pochopitelně odmítla záchod používat spolu s kocourem. Ošetření celého bytu URINSTOP by možná bylo efektivní, ale vzhledem k jeho výraznému aroma trochu náročné i pro nás.

 

 

A co teď?

V zoufalé situaci jsem učinila pokus - nastříkala po vyčištění záchodku povrch steliva THYMICONEM a dnes už používám THYMICON k tomuto účelu pravidelně. Vše je v pořádku a toaleta je plně využívána oběma kočkami. Dnes s radostí říkáme, že naše kočičky nemají sice WC (water closed), ale za to TC (Thymicon closed).

 

 

Pro dokonalé vyčištění používáme pak ORANGE-SANITOLAROMA SANITOL a FAUNA DESINF SPRAY. Všechny přípravky jsou oběma kočkami přijímány. Naopak použití jiných přípravků na bázi chlóru nesou nelibě. 

 


Na sobě jsem přípravek THYMICON vyzkoušela nejen na chodidla, ale i po pokousání sviluškami ve vlasech. Po aplikaci THYMICONU zcela přešlo úporné svědění a pokožka začala příjemně pálit. Až večer jsme si vzpomněla na ranní zážitek a to jen proto, abych se se zkušeností podělila se svou rodinou. A protože naše fenka je magnet na svilušky, hodlám přípravek vyzkoušet i na ní. Být v tomto případě pokusným králíkem není zas až tak špatné. Věřím, že jí přinese přípravek stejnou úlevu jako mně.

 

 

Jitka Žabová